Mlčenlivý Karel z Prostřeno! má osm dětí

Mluviti stříbro, mlčeti zlato? Mlčenlivý Karel (51), otec osmi dětí, v kuchyni příjemně překvapí.
Karel Hejda
Karel Hejda
archiv TV Prima

REPRÍZA Karel pracuje v kuchyni, ale nevaří. To se dnes ale změní. Středeční hostitel má osm dětí a žije v dost malém bytě. Tím soupeře docela překvapí, jsou z toho celkem zaskočení… Některé děti jsou už z domu, ale přesto jich v bytě žije celkem šest, i uprostřed týdne se bude muset do bytu vejít hodně lidí. Je pravda, že mlčenlivý hostitel toho moc nenapovídá, ale zato koná a vaření mu jde pěkně od ruky. Karel sice nemluví, ale zato umí vařit. A svým hostům navaří nejen chutné pokrmy, ale také lákavé na pohled.

Podívejte se na moment, kdy Karel prozradil, kolik má dětí:

Prostřeno! XIX (28): Osm dětí
Prostřeno! XIX (28): Osm dětí

Prostě hotové hody – porce velké, jídla chutná: Na rozjezd to bude tuňáková pomazánka s bagetou, následuje zlatavý slepičí vývar s nudlemi a po chutné voňavé polévce je tu hlavní chod – bůčková roláda se šťouchačkami je zavinutá a ochucená právě tak akorát a po téhle porci nikdo hladový neodejde.

Podívejte se, jak Karel roládu připravuje:

Prostřeno! XIX (28): Bůčková roláda
Prostřeno! XIX (28): Bůčková roláda

A celou vyvedenou večeři završí dezert, který také nikoho nezarmoutí – každý dostane svoji porci štrúdlu se zmrzlinou. Prozradí na sebe něco hostitel při kreativní zábavě? A co na to Markéta? Bude pokračovat ve své taktice, nebo bude spravedlivá? Hostitel by si to zasloužil…

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

reklama