Monika Bejšáková

Monika je na mateřské dovolené. Vystudovala právní akademii obor sociální činnost – studium zakončila maturitou.
Vstoupit do diskuse- 143 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Před mateřskou pracovala jako dispečerka. S manželem Liborem má syna Štěpána, kterému jsou dva roky. S manželem má šťastný a harmonický vztah. Do pořadu se přihlásila sama, aby měla možnost poznat nové lidi, jejich domovy a zažít nové zážitky. Pokud vy vyhrála, tak část peněz uloží na novou kuchyň, koupí si něco pro sebe a pozve svou sestru na dobrou večeři do restaurace. Jako zábavu si chce pro své hosty připravit audio kvíz – chce pouštět nahrávky a hosté budou hádat interpreta. Výherce pak může ostatním zazpívat. Jídla pro menu si vybrala, protože ráda vaří z lokálních a sezónních surovin.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je přátelská, empatická, cílevědomá a důsledná. Má smysl pro spravedlnost, někdy je trochu rýpavá a cholerická.

Zájmy:
Ráda čte, chodí do divadla a na koncerty. S rodinou podniká výlety do přírody. Baví ji plavání a zajímá se o módu.

Vztah k vaření:
K vaření má velmi kladný vztah.

Chutě:
Vaří ráda jídla, která chutnají jí a její rodině. Má ráda vše, co je dobré. Mezi její oblíbená jídla patří bum-bo-nam-bo a hovězí tatarák. 

Nesnáší:
Nemá ráda mák, škubánky, rýžový nákyp, buchtičky se šodó a zemlbábu.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.“

Očekávání:
Těší se na nové lidi a ráda by sama sobě dokázala, že zvládne vaření i před televizní kamerou.
 

Vstoupit do diskuse- 143 názorů

reklama