Monika Brodská

Monika studovala na České zemědělské univerzitě. Vystudovala Provozně ekonomickou fakultu magisterský obor veřejná správa a regionální rozvoj. Pracuje jako trenérka.
Vstoupit do diskuse- 93 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Žije s partnerem a zatím děti nemají. Od pondělí do pátku tráví celý den v práci, kde trénuje. Víkendy se snaží věnovat partnerovi a přátelům. Společně podnikají různé sportovní aktivity. Do pořadu ji přihlásili její kolegové z práce. Pokud by vyhrála, tak by peníze investovala do gymu. Jako zábavu si pro své hosty připraví zábavnou sportovní aktivitu v gymu. Tato jídla si vybrala, protože obsahují vše důležité pro tělo a má ráda tuto kombinaci surovin.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je přímá, pozitivní a jde si vždy za stanoveným cílem.

Zájmy:
Ráda jezdí na kole v přírodě. Chodí běhat, věnuje se skialpinismu a pěší turistice. Zajímá jí vše kolem gastronomie a ráda chodí do bister a kaváren. S přítelem si občas zajde do kina.

Vztah k vaření:
Jídlo je pro ni stejná součást života jako ostatní věci. Chce si jídlo užívat tak jako partnera, práci a koníčky.

Chutě:
Ráda připravuje maso, zeleninu, vejce a mák. Má ráda vše – není v jídle vybíravá.

Nesnáší:
Zkusí u ostatních ochutnat vše. Při stolování jí vadí neslušné chování.

Motto:
V životě se řídí heslem: „Nemít žádná očekávání.“

Očekávání:
Ráda by divákům ukázala, že i přes nedostatek času se dá připravit vyvážené jídlo.

Vstoupit do diskuse- 93 názorů

reklama