Monika Leová

Monika je nyní na mateřské dovolené. Studovala statistiku na Vysoké škole ekonomické a získala titul Inženýr. Její profesí je modelka a moderátorka. Pochází ze smíšeného manželství – maminka je Češka a tatínek Vietnamec.
Vstoupit do diskuse- 116 názorů
Monika Leová

Je vdaná za manžela Martina a společně mají pětiměsíční dceru Miu. Žijí v rodinném domečku, kde vyrůstala společně s rodiči, sestrou, bratrem, babičkou a dědečkem. Nyní žijí v domě jen s babičkou, která žije v dolním patře, a Monika s manželem jsou horním patře. Nabídku zúčastnit se speciálu přijala, protože Prostřeno! sleduje a vždy si to chtěla vyzkoušet. Výhru věnuje na charitu. Zvolila si asian fusion menu, protože se vzhledem k jejímu původu od ní očekává. Zvolená jídla má moc ráda a připravuje je doma. Časově nejsou náročná a měla by vše zvládnout. Zábavou bude kvíz o vaření s časovou bombou ze hry Máme rádi Česko.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je společenská, veselá, nekonfliktní, netrpělivá a trochu zbrklá.

Zájmy:
Jejím velkým koníčkem je cestování a kempování. Má ráda sport – baví ji tanec, jízda na snowboardu, hraní beach volejbalu a pěší turistika. Hraje na kytaru a ukulele. Ráda tráví čas se svými přáteli.

Vztah k vaření:
Vaří ráda, ne ale příliš složitá jídla.

Chutě:
Nejraději připravuje těstoviny, protože jsou rychlé a dobré. Nejraději má vietnamskou a italskou kuchyni.

Nesnáší:
Nejí houby. Nikdy by nesnědla červa.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Skoč, křídla roztáhneš cestou.“

Očekávání:
Těší se, že se naučí nové recepty. Ona sama vaří nejčastěji jídla „à la co dům dal“.

Vstoupit do diskuse- 116 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!