Monika Sedláčková

Monika vystudovala Obchodní akademii ve Valašském Meziříčí obor veřejnoprávní činnost. Nyní pokračuje dále ve studiu na Univerzitě Palackého v Olomouci, kde bude studovat obor sociální práce. Monika je studentkou a chodí na různé brigády.
Vstoupit do diskuse- 278 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Momentálně si přivydělává ve výrobně kávy. Je to mladá svobodná slečna. Žije s matkou a mladší sestrou. Otec žije odděleně, protože jsou rodiče rozvedení. Monika bere život jako hru a užívá si ho. Snaží se žít vždy momentem a neřeší zbytečnosti. Ráda zkouší nové věci a ráda žije netradičním způsobem života. Nelíbí se jí, když je vše nalajnované, a nehodlá žít podle „norem“ společnosti. Podle ní by se měl každý řídit svým instinktem a potřebami. Ráda se baví a nic nehrotí. Nikoho neodsuzuje, protože každý má podle ní právo na to být sám sebou. Nenechává se strhnout „rozumy“ ostatních. Názory okolí si bere k srdci jen od svých blízkých. Do pořadu se přihlásila sama, protože ráda nabírá nové zkušenosti a poznává nové lidi. Také ráda vaří, myslí si, že zkusit se má vše a člověk by neměl mít žádné zábrany. Pokud by vyhrála, tak by odletěla na Ibizu a rozjela to tam. Jako zábavu si pro své hosty připraví zpívání koled s nasazenou maskou koně – hosté to budou muset zpívat „jako kůň“. Vybrala vánoční jídla, která má ráda.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je empatická, tolerantní a trošku živel. Umí být klidná, ale umí se projevit i jiným způsobem – záleží na situaci, ve které se nachází. Sama o sobě by řekla, že je flegmatik a nerada se čímkoli rozhořčuje.

Zájmy:
Ráda cestuje a kempuje. Zalíbila si otužování. Baví ji zpěv, tanec a opera. Zajímá se o herectví. Chodí nakupovat v županu a často experimentuje v kuchyni.

Vztah k vaření:
K vaření má velmi kladný vztah – v každé kuchyni se cítí jako doma.

Chutě:
Má ráda různá jídla – od čínské polévky až po svíčkovou. Velmi oblíbený je párek v rohlíku.

Nesnáší:
Nemá ráda koprovou omáčku, játra a dušenou mrkev. Nikdy by nesnědla tatarák.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Nejde o život, nejde o nic.“

Očekávání:
Těší se na nové lidi, nové zkušenosti a možnost předvést své kuchařské dovednosti ostatním lidem. Ráda ukáže své způsoby vaření.

Vstoupit do diskuse- 278 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!