Na Velikonoce vám prostřou celebrity!

Televize Prima přichystala pro diváky pestrou pomlázku v podobě speciálního vydání pořadu Prostřeno! Nahlédneme do domácností několika celebrit a přesvědčíme se, jak dokážou známé tváře vařit a zabavit své hosty.
Prostřeno - příště uvidíte 5.4. - 11.3. 2010
Prostřeno - příště uvidíte 5.4. - 11.3. 2010

reklamaVýhra 25 000 korun poputuje na charitativní účely. Stane se hostitelem svátečního týdne Antonín Baudyš, Michaela Štoudková, tanečník Yemi, Ivanka Devátá, nebo Zbyněk Merunka?

Jako první uspořádá večírek se vším všudy astrolog Antonín Baudyš. Poradí se s hvězdami, zda jeho thajská polévka a ratatouille jsou tím pravým, aby získal co nejvíce bodů? Vyhraje 25 000 korun na charitu právě bývalý ministr obrany?


Druhý den se vynasnaží okouzlit nejen svým kuchařským uměním vicemiss Michaela Štoudková. Podaří se Míše přesvědčit ostatní, že není jen blonďatou kráskou? Bude k večeři opravdový salát, nebo jen zelené listí pro králíka? Určitě se prý můžeme těšit na sushi. Naučila se Michaela specialitu ze syrových ryb a mořských řas přímo v Japonsku?


Uprostřed týdne se podíváme, jak bydlí a vaří tanečník Yemi. Na jeho menu nebude chybět ochutnávka afrických předkrmů a masíčka z grilu. Jaký doprovodný program si Yemi připraví? Bude se i tančit? Nadchne choreografií večera hosty a diváky natolik, že bude moci věnovat 25 000 na charitu?


Věrní diváci Primy se určitě nebudou moci dočkat čtvrtka, kdy se podívají ke spisovatelce a herečce Ivance Deváté alias Božence Wagnerové z VKV. Bude paní Devátá stejně dobrá kuchařka jako její postava? Možná lepší – její telecí s mandlovou nádivkou zní lákavě.


Finále pořadu Prostřeno! proběhne v Mníšku pod Brdy v domě Zbyňka Merunky. Moderátor Autosalonu si na závěrečný večer připraví typické české menu. Dokonce i se závěrečným tajemstvím. Čím Zbyněk překvapí své hosty? Bude to stát za výhru, která poputuje k potřebným?

reklama

reklama