Natálie Talácková

Nejmladší soutěžící je studentkou střední školy TRIVIS v Jihlavě. Natálie bydlí v prostorném domě s rodiči v Hlinsku v Čechách a přes týden pobývá na internátě.
Vstoupit do diskuse- 0 názor
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

REPRÍZA Vede velice aktivní život – hodně sportuje a věnuje se škole. Do pořadu ji přihlásila maminka, která v Prostřeno! účinkovala asi před rokem. Natálka si to podle ní zasloužila, protože se jí podařilo zabojovat a zhubnout přebytečná kila a zbavit se závislosti na sladkém. Případnou výhru nejmladší hostitelka použije na zaplacení autoškoly a zbytek by si přidala na auto nebo motorku.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je hodná, důvěřivá, veselá, vtipná a upřímná. Je hodně upovídaná a občas urážlivá.

Zájmy:
Ráda má pohyb v přírodě, jezdí na koni, na kole, chodí běhat a cvičit do posilovny. Miluje zvířata.

Vztah k vaření:
Je to záliba, i když ještě není zkušená kuchařka. Hodně jídel si doma vaří sama, ale nejraději vaří pro své okolí. Nejdůležitější pro ni je, aby jejím strávníkům chutnalo. Ráda připravuje sladké dezerty.

Chutě:
Má ráda vše – není vybíravá. V jídelníčku většinou hraje prim zelenina a ovoce. Mezi její oblíbená jídla patří i bramborové knedlíky plněné uzeným masem a kysané zelí.

Nesnáší:
Neví o ničem, co by alespoň neochutnala. Snaží se nejíst ve fastfoodech, nepřejídat se a vyhýbat se sladkostem. Při stolování jí vadí srkání a mlaskání.

Motto:
„Nechám vše osudu“.

Očekávání:
Těší se na nové lidi a snad získá jen samé přínosné zkušenosti.

Váha:
V prvním ročníku Natálka vážila 72 kilo a podařilo se jí zhubnout na 58 kilogramů, především sportem, kterému se často věnuje, a tím, že téměř vyřadila ze své stravy cukr.

Vstoupit do diskuse- 0 názor

reklama