Nejdivočejší kombinace v Prostřeno! Vojta podává zelí s marmeládou

Nejmladší hostitel Vojtěch (20) působí na svůj věk sebejistě, ví, co chce. A platí to i během jeho večírku…
Vojtěch Judas
Vojtěch Judas
archiv TV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vojta, který vaří uprostřed týdne, má za sebou maturitu na gymnáziu a rád by pokračoval na medicíně. Zatím si ale dopřává čas na své koníčky a cestování, užívá si mládí a života. Ve světě už ochutnal spoustu jídel ze zahraničních kuchyní, především té italské. Vsadí proto na moderní menu, které se naučil jíst a vařit v Itálii. Vojta hosty nepozve k sobě domů, ale do tatínkova bytu, kde vyrůstal se svojí sestrou a kde to dobře zná, u maminky je méně místa.

Podívejte se na reakce na zelí s marmeládou:

Prostřeno! XX (73): Zelí s marmeládou
Prostřeno! XX (73): Zelí s marmeládou

Jako první chod připraví bruschettu a má s ní docela úspěch, i když je to jednoduchý předkrm. Za polévku brokolicový krém sklidí hostitel hodně chvály, druhý chod se mu podařilo dobře dochutit a hustý je tak akorát. „Maso s pepřovou omáčkou“ je zatím tajemstvím, půjde o vepřovou panenku se šťouchanými brambory s cibulkou. Dámám vyhovuje, že v omáčce není spousta kuliček pepře, Zdeněk by naopak pepře přidal. Maso je výborně připravené, jde o Vojtův oblíbený chod, který má v malíku.

Podívejte se, čím se Vojta zabývá:

Prostřeno! XX (73): Vojtěch cestovatel
Prostřeno! XX (73): Vojtěch cestovatel

Také ví, jak vypadá originální tiramisu, tady ovšem udělal chybičku. Moučník není skoro sladký, o to se Vojta snažil, ale protože bílkový sníh vyšlehal s pomocí špetky soli, je dezert nakonec skoro slaný.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Čekání na váš oblíbený pořad si můžete zkrátit sledováním filmu nebo jiného pořadu zdarma ONLINE na iPrima.cz

Reklama
Reklama