Nejdivočejší kombinace v Prostřeno! Vojta podává zelí s marmeládou

Nejmladší hostitel Vojtěch (20) působí na svůj věk sebejistě, ví, co chce. A platí to i během jeho večírku…
Vojtěch Judas
Vojtěch Judas
archiv TV Prima

reklama

Vojta, který vaří uprostřed týdne, má za sebou maturitu na gymnáziu a rád by pokračoval na medicíně. Zatím si ale dopřává čas na své koníčky a cestování, užívá si mládí a života. Ve světě už ochutnal spoustu jídel ze zahraničních kuchyní, především té italské. Vsadí proto na moderní menu, které se naučil jíst a vařit v Itálii. Vojta hosty nepozve k sobě domů, ale do tatínkova bytu, kde vyrůstal se svojí sestrou a kde to dobře zná, u maminky je méně místa.

Podívejte se na reakce na zelí s marmeládou:

Prostřeno! XX (73): Zelí s marmeládou
Prostřeno! XX (73): Zelí s marmeládou

Jako první chod připraví bruschettu a má s ní docela úspěch, i když je to jednoduchý předkrm. Za polévku brokolicový krém sklidí hostitel hodně chvály, druhý chod se mu podařilo dobře dochutit a hustý je tak akorát. „Maso s pepřovou omáčkou“ je zatím tajemstvím, půjde o vepřovou panenku se šťouchanými brambory s cibulkou. Dámám vyhovuje, že v omáčce není spousta kuliček pepře, Zdeněk by naopak pepře přidal. Maso je výborně připravené, jde o Vojtův oblíbený chod, který má v malíku.

Podívejte se, čím se Vojta zabývá:

Prostřeno! XX (73): Vojtěch cestovatel
Prostřeno! XX (73): Vojtěch cestovatel

Také ví, jak vypadá originální tiramisu, tady ovšem udělal chybičku. Moučník není skoro sladký, o to se Vojta snažil, ale protože bílkový sníh vyšlehal s pomocí špetky soli, je dezert nakonec skoro slaný.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Čekání na váš oblíbený pořad si můžete zkrátit sledováním filmu nebo jiného pořadu zdarma ONLINE na iPrima.cz

reklama

reklama