Největší porce v historii Prostřeno! Klára s panenkou nešetří!

Mladá maminka Klára (25) návštěvu nasytí do krajnosti obří porcí panenky, hosty pobaví a zaujme.
Klára Bauerová
Klára Bauerová
archiv TV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

REPRÍZA Po včerejšku si hosté budou u Kláry připadat jako v oáze, přestože trochu mrznou: kotel v jejím rekonstruovaném venkovském stavení přestal topit. Hostitelka ale svými přiléhavými žlutými šaty, které korespondují s jejím prostíráním, atmosféru rozzáří. Klára je bezprostřední, nic ze sebe nedělá, na vesnici je prý spokojená, a když na ni padne stereotyp, přihlásí se třeba do Prostřeno! S čím se pokusí o výhru, kterou by si moc přála? Je Klářino meníčko sázka na jistotu?

Porce jako pro slona

Prostřeno! - Obří porce
Prostřeno! - Obří porce

Prý zvolila suroviny, které by měly chutnat skoro všem. Takže budou palačinky naslano, které při smažení kuchařku trochu potrápí, nakonec ale vzbudí chuť už tím, jak hezky Klára předkrm naservíruje. Neošizený je čirý hovězí vývar, ten vaří hostitelka poprvé, ale postupuje podle maminčiných rad, i když to možná trochu přepískne s množstvím zeleniny. A pro jistotu polévku táhla už včera deset hodin. Kápne Klára božskou? Co na to Jana? Většina talířů zůstane naštěstí prázdných.

Předpřipravený vývar

Prostřeno! - Předpřipravený vývar
Prostřeno! - Předpřipravený vývar

Zlatým hřebem středeční večeře je panenka ve slaninovém kabátku. Na rozdíl od včerejška dostane každý porci jak pro dřevorubce a k tomu ještě gratinované brambory. Klára svým hostům opravdu přeje. Vyplatí se jí to? Kdo bude mít zase nejvíc připomínek? Krásně servírovaná je i poslední čokoládová pěna, přestože se poněkud obtížně konzumuje. Michal dezert hodnotí jako zatím nejlepší sladkou tečku týdne. I energická Klára, kterou hosté tipovali na větší adrenalin, zvolí klidnou kreativní zábavu. A na cestu od ní návštěva ještě dostane výslužku – její croissanty z lístkového těsta.

Moc zeleniny

Prostřeno! - Moc celeru
Prostřeno! - Moc celeru

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama