Neuvěřitelné! "Kačena" si stále myslí, že by mohla vyhrát!

REPRÍZA Finále patří pětinásobné matce a milovnici koní Jarmile (54), kterou mnozí tipují na favoritku.
Jarmila Škodová

Poprvé se jede na venkov, poprvé do domečku a určitě poprvé za koněm, kvůli němuž se měli soutěžící z Ústecka sportovně obléknout. Zkušená hospodyně se pustí hned do tří druhů těsta, jedno bude na bagetku pro úkol týdne, druhé na knedlíky ke svíčkové a třetí na domácí rohlíčky k prvnímu chodu – fazolkám v župánku (ze slaniny). Z Jarmilčina opět těžkého menu se vymyká dršťková polévka ze zdravé hlívy ústřičné, u stolu se však moc milovníků hub nesešlo.

V neděli bude David vařit Romské jídlo

Prostřeno! PV Romské jídlo

„Péřové dortíčky“ by měly být nadýchané a všichni doufají, že takové budou po včerejšku i knedlíky ke svíčkové pečeni. Hostitelka správně tuší, že všem se do chuti netrefí: „Už se těším na ty obličeje,“ prorokuje s úsměvem, když čistí v kuchyni hlívu. Snad se kverulant David nebude muset Jarmile omlouvat podruhé. I když je paní Jarmila vyvařená kuchařka, má opravdu plné ruce práce a ani jí se smůla nevyhne.

Jarmilka naservíruje lehce syrové těsto

Prostřeno! Nedopečené těsto

K chybě při pečení moučníku se bez mučení přizná. A přestože je pro někoho chuť její svíčkové málo sladká, hostitelka je nakonec spokojená. Jarmila a její dcery milují koně, kdo se bude bát usednout do sedla? Ocení soupeři Jarmilin charakter a její domácí kuchyni nejvyšším počtem bodů?

A jak nakonec uspěje Káča se svojí taktikou? Ona si stále myslí, že možná vyhraje… Dívejte se v pátek 19. ledna od 17.50 na Primě!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama