Nika Wolfová

Nika se vyučila jako servírka. Poté si udělala rekvalifikaci v oboru kosmetička-vizážistka. Nyní je doma na rodičovské dovolené. Má tři syny – Michal 8 let, Maty 6 let a Teo 8 měsíců
Vstoupit do diskuse- 162 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Její život je podle Niky jedna velká jízda, někdy nahoru, jindy dolů. Sama neví, proč se přihlásila – napadlo ji to a udělala to. Ráda si vyzkouší něco nového a vyzkouší si i svou odolnost a nervy. Zatím neví, jak by přesně s penězi naložila, ale užila by si výhru do poslední koruny. Jídla pro menu si vybrala, protože jsou dobrá a má je ráda. Jako zábavu si pro své hosty připraví malování obrázků.

Charakter:
Sama sebe popsat neumí. Někdo o ní tvrdí, že je arogantní a namyšlená – a jiný, že je milá a sympatická. Podle Niky vždy záleží na úhlu pohledu a jak ji lidé poznají.

Zájmy:
Ráda pracuje na zahrádce a pěstuje květiny. Má ráda zvířata – i ta exotická. Baví ji chodit na procházky, a když má chvilku pro sebe, tak si ráda něco přečte.

Vztah k vaření:
Vaření ji baví, nejčastěji vaří pro své děti.

Chutě:
Má ráda téměř vše, ráda připravuje polévky.

Nesnáší:
Nejí sýr, houby a hrášek.

Motto:
V životě nemá žádné motto, kterým by se řídila.

Očekávání:
Těší se na neopakovatelný zážitek.

Vstoupit do diskuse- 162 názorů

reklama