Nikol Petružálková

Nikol vystudovala střední školu, obor Průmyslová ekologie. Brigádně vypomáhala na operačních sálech. Nyní pracuje na vedoucí pozici ve sportovním parku pro děti.
Vstoupit do diskuse- 0 názor
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

REPRÍZA Ráda by v budoucnu odletěla do zahraničí, kde by působila jako au-pair, a po návratu by si chtěla otevřít malé bistro. Je zatím bezdětná, svobodná a nezadaná. Žije s kamarádkami v pronajatém bytě 4+1 v centru Hradce Králové. Nikol má ještě sestru, za kterou a za rodiči jezdí na návštěvy. Stýská se jí po kocourkovi a pejskovi, kteří zůstali v původním domově. Do pořadu se přihlásila sama, protože by chtěla představit vlastní recepty i jiným lidem než jen rodině a přátelům. Také ji zajímá, jak funguje zákulisí televizní show.

Charakter:
Prý spolehlivá, společenská, veselá, energická, pořádná, akční a férová, rozhodná a cílevědomá.

Zájmy:
Cestování, vaření, pohyb v přírodě. Ráda jezdí na kole a na bruslích, cvičí jógu, chodí na lekce angličtiny a zajímá se o ekologii. Baví ji natáčení videí a focení jídel, zajímá se i o design.

Vztah k vaření:
Vřelý už od dospívání, začala s rodinnými, pak i vlastními recepty, které nyní předává dál pomocí sociálních sítí, kde zveřejňuje svá videa a zdravé recepty ze sezónních surovin.

Chutě:
Vyhledává maso a vejce od farmáře či z malochovů. Jí hodně zeleniny, ovoce a nejraději má zdravé tuky ve formě ořechů. Nikol má ráda dobře ochucené jídlo, které musí být plnohodnotné na makroživiny.

Nesnáší:
Mořské plody, krevety, celer, petržel a příliš pikantní jídla. Při stolování jí vadí mlaskání a mluvení.

Motto:
1.“Teď, nebo nikdy“! 2. „Změna je život“.

Očekávání:
Těší se na novou zkušenost a vaření před kamerou pro cizí lidi.

Váha:
Nikol vážila až 105 kilo. Na střední škole se vše zlomilo a rozhodla se s tím něco udělat. Začala se zdravě stravovat, nechala si připravit jídelníček a hodně sportovala, až zhubla na 65 kg.

Vstoupit do diskuse- 0 názor

reklama