Nikola Drapáková

Nikola vystudovala střední školu v Chomutově obor bezpečnostně-právní činnost. Poté šla na navazující studium na Vyšší odborné škole v Mostě obor právní asistence. Toto studium přerušila na konci druhého ročníku z důvodu těhotenství a chybí jí poslední rok, který by si ráda dodělala.
Vstoupit do diskuse- 252 názorů
Nikola Drapáková

Začínala na různých brigádách. Po střední škole pracovala ve fresh baru, poté na okresní správě sociálního zabezpečení, ale tam nebyla spokojená a vrátila se zpět do fresh baru, kde zůstala do doby, než odešla na mateřskou dovolenou. Nyní je na rodičovské dovolené. Žije s přítelem, se kterým je sedm let a poznali se na střední škole. Společně mají 21měsíční dceru Ellen. Její život je každý den aktivní. Na rodičovské dovolené je pořád co dělat – ať už v domácnosti nebo péče o dceru. Nikdy se nenudí. Do pořadu ji přihlásil její přítel, protože často při sledování pořadu komentuje, jak by co udělala ona. Nikola chce poznat nové lidi, ochutnat nové chutě a poznat nová jídla. Pokud by vyhrála, tak by jela někam s rodinou a zbytek by investovala do bydlení. Své soutěžní menu si vybrala, protože na sebe hezky navazuje, je lehké, svěží a časově by ho měla dobře zvládnout. Jako zábavu si pro své hosty připraví ochutnávku surovin a hádání.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je přátelská, nemá ráda, když někdo lže a pomlouvá ostatní za zády. Je upřímná, nekonfliktní a ráda se učí novým věcem. Má ráda především řád a pořádek. Nesnáší špínu a nepořádek, ten ji dokáže naštvat a dokáže se kvůli tomu i hádat.

Zájmy:
Ve volném čase ráda chodí plavat. Chodí na procházky s kočárkem nebo se psem do přírody. Nejvíc relaxuje u úklidu a poslechu hudby. Má ráda dobré jídlo a pití.

Vztah k vaření:
Vaření doslova miluje – baví ji zkoušet nové recepty a ráda peče různé sladkosti.

Chutě:
Jí v podstatě vše – nejvíc upřednostňuje zeleninu, ovoce, miluje polévky, a to jak krémy, tak i vývary.

Nesnáší:
Nejí vepřové ani hovězí maso a nechutnají jí velmi aromatické sýry. Nikdy by nepozřela vnitřnosti.

Motto:
V životě nemá motto, kterým by se řídila.

Očekávání:
Těší se na nová přátelství a ráda se přiučí novým věcem.

Vstoupit do diskuse- 252 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!