Nikola Hauerlandová

Vystudovala UMPRUM v Uherském Hradišti, obor návrhářství, poté pokračovala na Vyšší odborné škole umění, kde studovala herectví.
Vstoupit do diskuse- 821 názorů

Nyní hraje divadlo, maluje na obličej a chodí na další různé brigády. Je svobodná a žije prý pestrým životem. Miluje recesi, ráda poznává nová místa a lidi. V oblibě má tetování a často mění barvu vlasů. Kromě umění má také ráda sport, který aktivně provozovala a provozuje. Do pořadu se přihlásila sama, prý spíš z legrace. Pokud vyhraje, nakoupí mnoho odstínů barev a udělá si duhové vlasy. A hlavně si pořídí nějaké malé auto, které potřebuje. 

Charakter:
Prý infantilní a prostořeká, ale i pracovitá, tvořivá, hodně upovídaná a empatická. Občas úzkostlivá, horkokrevná, egocentrická i prozíravá.

Zájmy:
Pět let se věnovala sportovní střelbě. Ráda běhá, cvičí jógu a chodí na skupinové lekce. Když je doma, tak čte, maluje a tvoří veganská jídla s láskou a dobrou náladou.

Vztah k vaření:
Vaření ji baví, ale musí mít pro koho vařit.

Chutě:
Jí skoro vše, ve výběru surovin je nenáročná – až na mouku a maso. Má ráda avokádové sushi a řasu wakame. 

Nesnáší:
Nejí maso a vyhýbá se mléčným výrobkům. Není veganka, jen jí imponuje tento způsob stravování. Má celiakii. U stolu nemá ráda „blbce a rozežrané a vybíravé lidi“.

Motto:
1. Nemusíš mít pořád na všechno názor, ke všemu se vyjadřovat, ke každému tématu mít nějaký postoj. 2. Nemusíš mít všeobecný přehled, nemusíš vědět, kde se co zase událo, kdo koho s kým a proč... 3. Nemusíš nesouhlasit, ani souhlasit, mít pravdu, ani se mýlit, vědět, ani ignorovat... 4. Můžeš jen tak být a nechat šílený svět, ať si dál vesele šílí, zatímco ty si užíváš sluneční paprsky, šumění koruny stromů, vůni čerstvého čaje či příjemnou hudbu. 5. Nemusíš být obětí své doby - můžeš být králem svojí hlavy.

Očekávání:
Ráda by ukázala, že jde připravit chutné, bezlepkové a bezmasé jídlo vhodné pro lidi, kteří mají alergii na laktózu anebo jsou vegani z vlastního přesvědčení. 

Reklama
Vstoupit do diskuse- 821 názorů
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama