Ondřej Smolka

Ondřej vystudoval gymnázium a nyní pokračuje ve studiu na Vysoké škole báňské na Ekonomické fakultě se zaměřením na IT. Má pracovní stáž v TietoEVRY na pozici technical specialist.
Vstoupit do diskuse- 220 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Žije sám s matkou. Celý jeho život se momentálně točí kolem počítačů, distanční formy výuky v rámci školy a home office v rámci stáže. Do pořadu ho přihlásil kamarád. Ondřej výzvu přijal, protože rád vaří a chce ukázat, že i „ajťák“, jako je on, dokáže uvařit dobré jídlo. Pokud vyhraje, tak peníze použije na zařízení vlastního serveru s hostingem a využil by je pro své budoucí podnikání. Jako zábavu si pro své hosty připraví skládání origami. Svoje menu si vybral proto, že se hodí do sezóny a zvolená jídla má i rád.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je mladý, cílevědomý muž, který má rád výzvy. Rád poznává nové lidi a je přátelský. Snaží se být vždy otevřený novým názorům. Při řešení komplikovaných situací se snaží o pohled třetí osoby. Straní se negativních lidí a snaží se být ve všem pozitivní.

Zájmy:
Jeho velkým koníčkem je skládání origami. Rád se schází s přáteli a hodně času věnuje osobnímu rozvoji. 

Vztah k vaření:
K vaření má velmi pozitivní vztah a vaří rád.

Chutě:
Rád připravuje kuřecí maso v sýrové omáčce s těstovinami. Mezi jeho oblíbená jídla patří kuřecí maso v sýrové omáčce s těstovinami.

Nesnáší:
Při stolování je velmi tolerantní a nic mu nevadí. Ochutná vše, ale nikdy by nesnědl kobylky a další hmyz.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Start to think big.“ a „Přestaň plavat v akváriu a začni plavat v moři.“

Očekávání:
Těší se na zpestření a nové zkušenosti do života i případnou finanční odměnu.
 

Vstoupit do diskuse- 220 názorů

reklama