Ondřej Untermüller

Ondřej se vyučil na středním odborné učilišti ve Vodňanech v oboru zahradník. Také studoval na středním odborném učilišti obor pomocný kuchař. Pracuje nyní ve Vodňanech jako zahradník.
Vstoupit do diskuse- 393 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

 

Ondřej je svobodný a bezdětný. Do pořadu se přihlásil sám, protože by rád vyzkoušel něco nového a získal nové zkušenosti. Zkušenosti s natáčením má jako komparzista a účinkoval v pořadu Ano, šéfe! před třinácti lety – byl to nezapomenutelný „kluk s kamením“. Pokud by vyhrál, tak by část peněz dál tátovi a část by věnoval na organizaci Helppes. Menu si vybral, protože je o něm přesvědčený, že je výherní. Jako zábavu si pro své hosty připraví vyrábění košíčků z papírových ruliček.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je společenský a rád je středem pozornosti.

Zájmy:
Mezi jeho koníčky patří tanec, hudba a umění.

Vztah k vaření:
Vaření je jeho koníček.

Chutě:
Rád připravuje svíčkovou. Baví ho vařit omáčky – má rád českou klasiku. Mezi jeho oblíbená jídla patří rajská omáčka s knedlíkem. Má rád jídlo z fast foodu.

Nesnáší:
Nejí ryby a mořské plody.

Motto:
V životě nemá motto, kterým by se řídil.

Očekávání:
Neví, co od soutěže očekávat.

Vstoupit do diskuse- 393 názorů

reklama