Patricie Žáková

Patricie vystudovala obchodní akademii v Písku, kterou zakončila maturitou. Pracovala tři roky na zákaznické lince mobilního operátora a nyní je doručovatelkou novin.
Vstoupit do diskuse- 210 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Žije s partnerem a dvěma psy. Trpí panickou poruchou, se kterou se učí žít. Překovává strach z lidí a učí se nebrat si věci osobně. Pracuje 2–3 hodiny a zbytek času se stará o domácnost a věnuje se svým koníčkům. Ráda by v budoucnu malovala obrazy na zakázku – už jich pár prodala, ale chtěla by se tomu věnovat víc. Do pořadu se přihlásila sama a bere to jako velkou výzvu. Zatím vždy vařila jen pro dva lidi, a nyní bude muset pohostit víc hostů. Zároveň bere svou účast jako terapii a doufá, že by jí to mohlo pomoci s její nemocí, protože bude muset překonat sama sebe. Pokud by vyhrála, tak by jela s přítelem na dovolenou. Jako zábavu si pro své hosty připraví malbu akvarelem. Menu sestavila ze svých oblíbených jídel.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je upřímná, otevřená, nemá ráda hloupé lidi a přetvářku. Někdy je výbušná.

Zájmy:
Mezi její koníčky patří hra na kytaru, malba, kresba a různé další kreativní hobby.

Vztah k vaření:
Vaří velmi ráda a často zkouší nové recepty.

Chutě:
Ráda zkouší různé druhy polévek a v poslední době se zaměřila na pečená masa. Miluje pečení různých dortů a řezů. Mezi její oblíbená jídla patří trhané vepřové maso se salátem Coleslaw.

Nesnáší:
Nejí vnitřnosti, pálivá jídla a sladké hlavní chody.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Jen ve tmě můžeš vidět hvězdy.“

Očekávání:
Těší se na poznání nových lidí, ochutnání nové kuchyně a počítá s tím, že vystoupí mimo svou komfortní zónu.

Vstoupit do diskuse- 210 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!