Pavel Gerhard

Téma diskuze: Pavel Gerhard

Upozorňujeme veškeré účastníky webové diskuze, že svojí účastí na diskuzi nesmí porušit podmínky poskytování digitálních služeb. Všichni účastníci diskuze jsou mimo jiné povinni dodržovat platné právní předpisy (vč. ochrany osobnostních práv jiného).

Pro vstup do diskuze se prosím přihlaste ke svému iPrima účtu.
hanka.dankova 21.11.2021 16:24

Proc stale rika o sve dceri "o malinkou", hodne infantilni. Tak snad ma jmeno, ne?!

mmalohlavova 22.11.2021 12:12

To jsou bllbé připomínky jako proč říká někdo moje stará.

monkey.mnau 22.11.2021 14:00

a vy rikate "muj starej"?????

matt.gerhard45 20.11.2021 11:27

ej jou já jsem důchodce a to co tady píšete je fakt hnusný to že někomu se ta večeře nelíbila tak je úplně normální a to že tady někdo napsal něco o chlupech u ppka tak je fakt odporný vždyť má na krku malé dítě jsou ještě mladí a Pavel má zkušenosti z ambiente a bruxxu nebo jak se to píše je prostě dobrý a upřímný popravdě jsem čekal že tady někdo bude psát hnusné věci :(.

monkey.mnau 20.11.2021 12:00

A konečně poslední... na to, jak byl pán domýšlivý, nevím na co, tak se choval jako slon v porcelánu. Etiketa a slušné chování mu evidentně, v jeho věku!, zjevně nic neříkala. Musí se ještě hodně učit pokoře a ne se chovat jako nabrbřelý rosomák. Tečka. Končím.

monkey.mnau 20.11.2021 11:50

No, vzhledem k tomu, že se hlásí do soutěže o vaření, ale tam nejde jen o vaření. Jde o celou etiketu... prostírání, prostředí kolem, oblečení hostitele...kraťasy jsou fakt přes čáru, chápu třeba že najít zajímavou zábavu může být dost problematické. Ale pokud se tam hlásím, tak mám vše obšancované. Jistě, může se leccos pokazit...něco se připálí, něco uteče na plotně, na něco se může zapomenout, ale jsou věci, které by měl mít soutěžící jaksi "vymakané". A nechápu vaši poznámku, že má na krku

monkey.mnau 20.11.2021 11:53

...malé dítě. Ono to dítě vařilo? Pokud má tolik zkušeností, tak měl být večer tak na 99% a ne na s bídou 60%. No, normální člověk se tam hlásit nebude, protože ten stres za ušima nejspíš neunese a zhatí i to, co normálně zvládá s prstem v nose. Také dávát v plén celému národu své bydlení je na nepochopení. Ale každý jsme jiný. Někdo by za pár šušní položil život a dal v plén celou rodinu, jiný zase takové ambice nemá. No nic. Přeji dobrou chuť a hezký zbytek víkendu.

helena.cerna.dv 20.11.2021 13:20

naprostý souhlas monkey.mnau.............tento Ivánek zklamal !!!!!!! A možná by mu neuškodilía čest!!!!!!!! Když už mám dítě a dělůám ohledně toho tollik povyku m, tak si tu paní , co mi odnosila a porodila vlastní dítě VEZMU ZA ŽENU !!Jsem konzervativní ???

monkey.mnau 21.11.2021 10:53

Ne, jste normální. Když se podívám na ty různé RS, tak si říkám... děti si pořídili děti... pak to dopadá tak, jak to dopadá :( No nic, jdeme na smažený karfiol s erteplemi :) Dobrou chuť (PS: když jsem jednou chtěla po prodavačce "karfiol", tak na mne vykulila kukadla a evidentně nevěděla, o čem je řeč :-) ) Hezký den přeji.

kitty.kufrova 20.11.2021 09:46

Pavle, uvařil jste dobře, ale stály vám vaše bl.bé připomínky a jen 7 bodů Dianě za to, co jste v diskuzi schytal? Kdybyste přidal 2 bodíky, vyhrál byste stejně a ještě byl za kladného hrdinu.
Diana vám to natřela při vaření a diváci teď v diskuzi... obojí jste si zasloužil :'(

Další příspěvky

reklama