Pavel Svoboda

Pavel pracuje jako kadeřník. Vystudoval integrovanou střední školu podnikání, obchodu a služeb v Ostravě – obor pánský holič a dámský kadeřník. Pracoval jako profesionální travesty umělec, kadeřník a vizážista.
Vstoupit do diskuse- 190 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Žije se svým partnerem Míšou, se kterým je v registrovaném partnerství. Doma jim dělají společnost tři kočky a tři kocouři. Přihlásil se sám, protože je zvědavý, jestli zvládne připravit typická olomoucká jídla, která budou krásně naservírovaná, a navíc by rád vkusně pobavil své hosty. Pokud by vyhrál, tak by zařídil kočkám kočičí tělocvičnu a udělal si s partnerem výlet do Drážďan. Jako zábavu si připraví v jednom pokoji promítání a prohlídku kostýmů, paruk a šperků, které patří k jeho koníčku – travesty show. Přidá i promítání krátkého videa, které má 7 minut. Tato jídla si vybral, aby měl možnost v této těžké době představit pro něj typické olomoucké menu za pár kaček.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je extrovert a cholerik.

Zájmy:
Mezi jeho záliby patří historie umění, anglická monarchie a návrhy a realizace kostýmů na travesty show. S oblibou tráví čas na zahradě a má rád kočky.

Vztah k vaření:
K vaření má kladný vztah. Rád vaří obyčejná jídla, která nejsou ,,žádná hitparáda‘‘, ale všem chutnají.

Chutě:
Má rád sladké nákypy, zákusky, hovězí na houbách, řízek z krkovičky a jahodovou zmrzlinu. Nejraději připravuje rychlé minutky.

Nesnáší:
Nemá rád rybí salát v majonéze a ani by ho nikdy nesnědl.

Motto:
V životě se řídí mottem: ,,Když můžeš, tak musíš.‘‘

Očekávání:
Očekává, že potká nové a zajímavé lidi a bude mít možnost ochutnat jídla, která ještě nezná. Rád by prožil pět krásných večerů v milé společnosti.

Vstoupit do diskuse- 190 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!