Pavel Žalský

Pavel podniká v cestovním ruchu. Má středoškolské vzdělání a dříve pracoval jako číšník, vrchní číšník, barman a supervizor v hotelu na Praze 1.
Vstoupit do diskuse- 0 názor
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Pavel má o pět let mladšího bratra a vychovávala je máma spíš sama. S otcem moc dobrý vztah nemá. V jeho výchově má velkou zásluhu vedle maminky i babička a děda. Pavel žije se svým přítelem a nebylo pro něj lehké říct rodině o své orientaci – jeho máma, bratr, babička a přátelé reagovali velmi dobře a tuto informaci přijalo dobře. Jeho otec má dodnes problém tuto informaci přijmout. V Pavlovi je to stále a často to řeší. V dětství byl šikanovaný a projevila se u něj později ze stresu epilepsie. Po dlouhé léčbě se mu podařilo nad epilepsií vyhrát a již dvacet let je bez potíží. Pavel je se svým partnerem asi rok a půl, společně podnikají a daří se jim jak po osobní, tak i po pracovní stránce. Před šesti měsíci Pavel požádal partnera o ruku a jsou zasnoubení. Do pořadu se přihlásil sám a původně to byl takový malý truc pro partnera po jedné hádce. Pokud vyhraje, tak část peněz věnuje dětem, které to potřebují, část přidá k penězům na svatbu. Jako zábavu si pro své hosty připraví zpěv – složil pro pořad Prostřeno! píseň a pak si hosté mohou zkusit zpěv karaoke.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je přátelský optimista, ale nemá rád neupřímnost. Pokud je někdo v jeho okolí neupřímný, zlý a falešný, tak má s Pavlem velký problém.

Zájmy:
Jeho velkým koníčkem je herectví – vystupoval v divadle, účastnil se jako komparz natáčení filmů. Pavel účinkoval i pořadu Hledá se máma a táta a v nějakém pořadu na TV Barrandov. Dalším jeho koníčkem je hudba, kterou má rád a mezi své koníčky řadí i svoji práci, která ho baví.

Vztah k vaření:
Vaření doslova miluje a je sám zvědavý, jak mu to v soutěži půjde a jestli mu láska k vaření zůstane i poté.

Chutě:
Rád v kuchyni experimentuje a vymýšlí si nové recepty. Má rád vše – není vybíravý. Mezi jeho oblíbená jídla patří kuřecí špízy, noky s bazalkovým pestem a steaky.

Nesnáší:
Při stolování mu vadí neslušné chování, jako jsou srkání, mlaskání a podobné excesy. Pavel má rád, když se dodržuje kultura stolování. Nejí langusty a nikdy by langusty a mušle nepozřel.

Motto:
„Řiď se svým srdcem.“

Očekávání:
Těší se na nové zážitky, zkušenosti a nové lidi. Rád by zabojoval o výhru.

Vstoupit do diskuse- 0 názor

reklama