Pavla Mrózková

Vystudovala magisterské studium v oboru sociální pedagogika. Před nástupem na mateřskou dovolenou pracovala jako sociální pracovnice. Je vdaná, s manželem má dvě děti: syna Daniela a dceru Magdalénu.
Vstoupit do diskuse- 232 názorů

Doma jim dělá společnost ještě pes Billko. Žije v bytě 3+1 ve Studénce, v horním patře rodinného domu. Do pořadu se přihlásila na popud svého syna, který by rád viděl maminku, jak vaří v Prostřeno! Doma si také hrají na soutěž a hodnotí každý oběd a jídlo. Kdyby vyhrála, peníze by investovala do rekonstrukce bytu, na různé výlety a koupila by nějakou milou drobnost dětem.

Charakter:
Považuje se za člověka do nepohody. Ráda se baví a má ráda společnost. Většinou působí mile, ale je taky trochu nervák, cholerik a občas propadá panice.

Zájmy:
Je maminkou na plný úvazek a momentálně ji zajímají věci kolem mateřství a rodičovství. Baví ji ruční práce – šití, pletení a háčkování. Po večerech sledují s manželem dobré filmy nebo si čte.

Vztah k vaření:
Ráda v kuchyni experimentuje a zkouší nové recepty, ale vaří i vyzkoušené klasické recepty. Baví ji pečení potahovaných dortů.

Chutě:
Chutná jí téměř vše, v jídle není moc vybíravá. Mezi její oblíbená jídla patří losos a ražniči.

Nesnáší:
Dršťkovou polévku, měla by problémy s mořskými plody. Při stolování jí vadí nevhodné zvuky, blbé řeči a upatlané nádobí a příbory. Nesnáší vzájemné ochutnávání z talířů.

Motto:
Chce jen svůj život žít a užít si ho.

Očekávání:
Těší se na to, že se dobře nají, také na zábavu a nové lidi.

Reklama
Vstoupit do diskuse- 232 názorů
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama