Pavlína Krejčí

Pavlína má maturitní vzdělání – grafička. Pracovala jako produkční pro reklamní agenturu a měla svůj e-shop. Momentálně pracuje pro marketingové oddělení společnosti COOP a má firmu na úklid.
Vstoupit do diskuse- 438 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Žije s přítelem a kocourem. Do pořadu se přihlásila podruhé a bere to jako výzvu. Poprvé účinkovala v roce 2019. Pokud by vyhrála, tak vzhledem k současné době doufá, že by za to zaplatila alespoň elektřinu. Jako zábavu si připraví vyřezávání dýně – hosté dostanou vydlabané dýně a budou v nich muset vyřezat podobiznu soutěžícího, kterého si vylosují, a následně budou hádat komu je dýně podobná. Tato jídla si vybrala, protože miluje italské jídlo a její menu je v duchu Itálie. Také je to podzimní menu a hodí se aktuálního ročního období.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je upřímný člověk s větší špetkou tvrdohlavosti. Je extrovert s introvertem dohromady. Není sluníčkář, ale snaží se ve všem hledat to pozitivní.

Zájmy:
S přítelem dodělala roční rekonstrukci domu a v poslední době měla jako koníček kladivo a práci.

Vztah k vaření:
K vaření má velmi kladný vztah – ráda vaří, převážně pro své okolí.

Chutě:
Nejraději připravuje italskou a českou kuchyni. Mezi její oblíbená jídla patří pasta pomodoro.

Nesnáší:
Nejí sterilované okurky v jídle, křen a ananas. Nikdy by nesnědla něco, co se jejímu oku nelíbí.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Pokud nejde o život, tak jde o nic.“

Očekávání:
Těší se na nové chutě, spoustu zábavy a další zkušenosti.

Vstoupit do diskuse- 438 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!