Pavlína Mičková

Pavlína vystudovala čtyřleté všeobecné gymnázium. Dále pokračovala ve studiu na vysoké škole, kterou ve třetím ročníku opustila a nedostudovala – studovala na Fakultě tělesné kultury Olomouc, obor tělesná výchova a sport.
Vstoupit do diskuse- 264 názorů
Pavlína Mičková

Pracovala jako obchodní manažer v IT firmě v Olomouci a poté v Brně. Nyní je nezaměstnaná a aktuálně si hledá práci v oboru IT. Pavlína je svobodná, bezdětná a nemá partnera. Pochází z Olomouce, ale již dva roky bydlí v pronajatém bytě v Brně. Do pořadu se přihlásila sama, protože by ráda poznala nové lidi a vyzkoušela si, zda vše zvládne uvařit v daném čase. Dalším lákadlem je pro ni možnost výhry.

Pokud by vyhrála, tak by peníze použila na náklady spojené s bydlením a za zbytek by si dopřála třeba víkendový wellness pobyt. Jako zábavu si pro své hosty připraví zábavnou hru s lentilkami. Své menu si zvolila tak, aby na sebe jednotlivé chody navazovaly a daly se stihnout v časovém limitu.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je společenská, přátelská, pečlivá a upřímná. Je cílevědomá, ale také pořádně tvrdohlavá.

Zájmy:
Má ráda sport všeho druhu, baví ji tanec, malování a vaření.

Vztah k vaření:
Vaření ji moc baví a má k němu velmi kladný vztah.

Chutě:
Nejraději připravuje vepřovou panenku na různé způsoby. Baví ji příprava sushi a z dezertů ráda dělá medovník. Má ráda převážně kuřecí maso a ryby. Z vepřového masa jí pouze vepřovou panenku. Z dezertů miluje domácí medovník.

Nesnáší:
Nejí játra a další vnitřnosti, mořské plody (kromě krevet) a vepřový řízek. Při večeři u dalších soutěžících ochutná vše.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Život je těžký, ale zajímavý.“ a další motto je: „Raději mrtvý než druhý.“

Očekávání:
Těší se na nezapomenutelný týden plný dobrého jídla.

Vstoupit do diskuse- 264 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!