Pavlína Šedová

Pavlína vystudovala střední zdravotní školu v Děčíně obor praktická sestra, studium zakončila maturitou v roce 2010. Od roku 2010 do 2011 pracovala v odlehčovací službě na pozici sociální pracovník a zdravotní sestra. Od roku 2012 pracuje v nemocnici v Děčíně na rehabilitačních lůžkách jako zdravotní sestra.
Vstoupit do diskuse- 127 názorů

Je zadaná a s přítelem tvoří pár asi pět let. Společně mají syna Adámka, kterému jsou tři roky. Dále s nimi doma žije pes Bax, kterému je 9 let a je to čivava. Do pořadu ji přihlásila slečna Deniska, kterou poznala na Mácháči. Znaly se asi dvě hodiny a ona se zmínila, že by ráda zkusila vařit v Prostřeno! a natáčet další pořady. Nová kamarádka neváhala a přihlásila ji. Pokud vyhraje, tak peníze použije na dokončení rekonstrukce bytu a dovolenou s rodinou. Jako zábavu si pro své hosty připraví test první pomoci.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je přátelská, empatická, upřímná, spolehlivá a tvrdohlavá.

Zájmy:
Jejím velkým koníčkem je vaření, výlety s rodinou a cestování. Ráda chodí na procházky se psem a se synem. Baví ji nakupování a cvičení doma.

Vztah k vaření:
Již od dětství se pohybovala hodně v kuchyni a snažila se získat zkušenosti od babičky a maminky. Vaří ráda a baví ji zkoušet nové recepty.

Chutě:
Ráda připravuje rychlá a zdravá jídla. Pro syna nejčastěji vaří česká jídla, protože má rád omáčky. Má ráda sýry, maso, zeleninová jídla a ryby.

Nesnáší:
Nejí krupicovou kaši, tlusté a syrové maso a pokrmy z vnitřností. Při stolování jí vadí říhání, mlaskání, srkání, špinavé nádobí a příbory.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Žij každý moment naplno a miluj každý den.“

Očekávání:
Těší se na dobrou zábavu, nové zkušenosti a poznání nových receptů a lidí.

Vstoupit do diskuse- 127 názorů

reklama