Peter Chudovský

Peter je původem ze Slovenska, v České republice žije už asi šestnáct let. Vystudoval hotelovou školu a dosáhl postu manažera pro servis obsluhy.
Vstoupit do diskuse- 199 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Nyní pracuje na farmě, kde je zaměstnaný jako číšník a pomocná síla – sbírá ovoce a zeleninu a dělá, co je třeba. Žije sám a je svobodný. Nemá partnera ani žádný trvalý vztah. Hodně času tráví na farmě Košík, kde pracuje. Výzvu přijal, protože by rád předvedl své kuchařské umění a zabojoval o možnou výhru. Pokud by vyhrál, tak by si půlku nechal a druhou půlku by dal farmě, na které pracuje. Jako zábavu si pro své hosty připraví výrobu velikonočního prostírání. Jídla do menu si vybral, protože jsou to tradiční jídla a připravují se u nich na farmě. 

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je společenský a veselý mladík ze Slovenska.

Zájmy:
Jeho velkým koníčkem je oshibana, ikebana a aranžování. Má rád přírodu, filmy a hudbu. Hodně svého času tráví v práci, protože ji má rád a baví ho to.

Vztah k vaření:
K vaření má normální vztah – musí mít velkou chuť vařit a pak to stojí za to. 

Chutě:
Má rád vše, ale musí to být dobré jídlo. Miluje šulance s mákem.

Nesnáší:
Nejí špenátový protlak, který mu připravovali ve školní jídelně. Taky mu vadí srkání a mlaskání u jídla.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Žijeme jen jednou.“

Očekávání:
Těší se na dobrou zábavu a na možnost změřit si síly s ostatními účinkujícími.
 

Vstoupit do diskuse- 199 názorů

reklama