Peter Herel Raabenstein

Peter je konceptuální umělec. Když mu bylo 33 let, tak opustil Českou republiku a žil 15 let v Nizozemsku, kde chodil na malířskou školu Gerrit Rietveld Academie.
Vstoupit do diskuse- 102 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Absolvoval individuální studium klasické malby a studium barev u profesora Rudiho Koeglera. Je zakladatelem Galerie Zátiší v Praze, která se zaměřuje na současné a moderní umění. Sám popisuje svůj život jako kočovný. Má tři vnoučata. Do pořadu ho přihlásil někdo z jeho okolí. Účinkoval v pořadu Gejzír. Zatím nepřemýšlel, jak by s případnou výhrou naložil. Jako zábavu si pro své hosty připravil ping-pong v místě bydliště a speciální pexeso. Tato jídla si vybral, protože se inspiroval na cestách.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je mírumilovný člověk.

Zájmy:
Má mnoho koníčků – největším je umění. Žije v ateliéru, kde zároveň i tvoří a pracuje.

Vztah k vaření:
K vaření má velmi dobrý vztah – vaření ho baví.

Chutě:
Má rád vše – není v jídle vybíravý. Rád v kuchyni improvizuje a připravuje zahraniční recepty. Mezi jeho oblíbená jídla patří bramborové knedlíky s vajíčkem.

Nesnáší:
Nejí a ani by nesnědl dršťkovou polévku.

Motto:
V životě se řídí mottem: ,,Co se stane jednou, už se nemusí opakovat. Co se však stane podruhé, stane se jistě i potřetí.‘‘

Očekávání:
Těší se na nové zkušenosti.

Vstoupit do diskuse- 102 názorů

reklama