Peťko Kyuchukov

Petko vystudoval Univerzitu Ruse, v Bulharsku – obor telekomunikace – a získal titul magistr. Pracoval na pozici Network Engineer a nyní pracuje jako Network Tools Engineer. Je Bulhar, a žije od roku 2013 v Brně. Přestěhoval se kvůli práci.
Vstoupit do diskuse- 60 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Žije tři roky s přítelkyní. Do pořadu ho přihlásila kamarádka poté, co ochutnala pohoštění s bulharskými lahůdkami, které připravoval. Pokud vyhraje, tak na oslavu koupí sud piva a pozve přátele. Toto menu si vybral, protože se skládá z tradičních bulharských jídel, která má rád. Jako zábavu si pro své hosty připraví tradiční bulharský tanec.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je většinou extrovert, bavič a rád je ve společnosti lidí.

Zájmy:
Má rád sport – hlavně pozemní hokej a fotbal. Po sportu si rád dá české pivo. V Brně tančí už šest let bulharské folklorní tance v souboru Pirin, se kterým má pravidelná vystoupení v rámci České republiky i zahraničí.

Vztah k vaření:
Pokud má náladu, tak vaří rád svá oblíbená jídla.

Chutě:
Rád připravuje bulharské tradiční recepty – banica, musaka a grilované maso. Má rád vše – není v jídle vybíravý.

Nesnáší:
Při stolování mu vadí mlaskání a krkání. Nemusí kuřecí polévku.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Být vždy pozitivní a hledět vpřed.“

Očekávání:
Těší se na zábavu, nové lidi, nové chutě a zážitek z natáčení.

Vstoupit do diskuse- 60 názorů

reklama