Petr Brach

Petr vystudoval jazykové gymnázium, které zakončil maturitou. Pracuje jako HR/Payroll specialista pro zahraniční firmu. Bydlí sám a většinu času tráví v práci nebo s kamarády. Má moc rád svoji rodinu a často se navštěvují.
Vstoupit do diskuse- 45 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Do pořadu ho přihlásil jeho kamarád, a tajil to Petrovi do poslední chvíle. Petr ale tuto výzvu rád přijal. Pokud by vyhrál, tak by větší část dal na spoření, ale také by si rád dopřál nějaký pěkný zážitek v podobě dovolené. Jídla pro menu si vybral, protože se mu zdají chuťově zajímavá a barevná. Jako zábavu si pro své hosty připraví návštěvu kamaráda, který je skvělý pianista – Václav Tobrman.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je komunikativní a má rád společnost. Někdy je líný, ale když se do něčeho dokope, tak to stojí za to.

Zájmy:
Miluje hudbu a jídlo. Rád zpívá, vaří, čte, ale nejraději se baví s přáteli.

Vztah k vaření:
Vaří již od dětství a využívá každé příležitosti, aby mohl vařit pro své přátele.

Chutě:
Má rád vše kromě masa a výrobků z něj. Sám pro sebe si vaří jednoduchá jídla – nejčastěji italskou a indickou kuchyni.

Nesnáší:
Nejí maso, ale neznamená to, že neochutná masitý pokrm, co připraví ostatní soutěžící. Bude hrát i hodnotit férově.

Motto:
V životě se neřídí žádným mottem.

Očekávání:
Těší se, že bude mít možnost ochutnat, jak vaří další lidé, a předvede, co umí v kuchyni on. Pokud vše půjde dobře, tak si fandí, že by mohl být kandidátem na výhru.

Vstoupit do diskuse- 45 názorů

reklama