Petr Cvetkov

Petr vystudoval SOŠ a SOU dopravní a mechanizační, obor automechanik. Pracoval jako jeřábník, skladník a řidič mezinárodní dopravy. Nyní je majitelem a vedoucím autoservisu a majitelem a vedoucím penzionu.
Vstoupit do diskuse- 99 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Žije momentálně sám, zatím je jeho práce i koníčkem, a tak v práci tráví všechen čas. Jednou řekl kamarádce, že až dostaví dům, tak půjde do Prostřeno! – a tak i udělal. Pokud by vyhrál, tak by použil peníze jako nepatrnou investici na rozšíření podnikání. Jídla pro menu si vybral, protože jsou lehká a fresh a hodí se na letní počasí. Jako zábavu si pro své hosty připraví ochutnávku Ameriky – projížďku luxusním autem.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že se snaží být precizní, možná je trochu cholerik. Dále je spolehlivý, vůdčí, otevřený, společenský a někdy agresivní.

Zájmy:
Jeho práce je i jeho koníčkem. Má rád auta a vše kolem automobilismu. Baví ho závody. Rád cestuje a nejraději po jihovýchodní Asii.

Vztah k vaření:
Petr se rád dobře nají, a tak se pokouší také o vytvoření gastro zážitků, které ale někdy nedopadnou podle jeho představ.

Chutě:
Rád připravuje špízy, svíčkovou, hovězí steak a musaku. Mezi jeho oblíbená jídla patří musaka (bulharský recept).

Nesnáší:
Při stolování mu vadí mlaskání.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Chceš být drsnej? Ale až do konce…!“

Očekávání:
Těší se na nové lidi, které pozná, nové chutě a nevšední zážitek ze soutěže a natáčení.

Vstoupit do diskuse- 99 názorů

reklama