Petr Faber

Petr vystudoval střední školu. Pracoval jako spojový technik a nyní je na pozici technik správy nemovitostí.
Vstoupit do diskuse- 218 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Je podruhé rozvedený a má tři dospělé děti – syn David (29 let), dcera Denisa (26 let) a syn Petr (20 let). Nyní má přítelkyní, se kterou se navštěvují, ale spolu nežijí. Petr si prošel hodně krušnou životní etapou, ale nyní se podle něj už blýská na lepší časy. Do pořadu se přihlásil sám, protože chce vyzkoušet něco nového a zažít nějaký adrenalin. Vůbec o výhře nepřemýšlel. Menu poskládal z jídel, která má rád, a jako zábavu hostům nabídne společenskou hru.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je pozitivní, impulzivní, veselý, spolehlivý, obětavý a aktivní. Má rád upřímnost a rád lidem naslouchá.

Zájmy:
Má rád sport – jak aktivně, tak i pasivně. Baví ho vaření a moc rád cestuje. Petr je bývalý výkonnostní a vrcholový sportovec. Od šesti let hrál lední hokej, pak stolní tenis a florbal.

Vztah k vaření:
K vaření má velmi kladný vztah již od dětství. Pekl rád vánoční cukroví, pomáhal v kuchyni, až se dopracoval k vaření českých a složitých jídel. Nyní si rád vymýšlí i své vlastní speciality a recepty.

Chutě:
Mezi jeho oblíbená jídla patří španělský ptáček s karlovarským knedlíkem nebo s rýží.

Nesnáší:
Nemá rád a nesnědl by dršťkovou polévku.

Motto:
V životě se řídí hesly: „Láska, přátelství, svoboda, volnost a poznávání. Vždy si užívat a bavit se.“

Očekávání:
Rád by zažil setkání s novými a příjemnými lidmi, kteří nebudou taktizovat a budou hodnotit jídlo, ne okolní vlivy.

Vstoupit do diskuse- 218 názorů

reklama