Petr Hála

Petr vystudoval střední odbornou školu obor propagační výtvarnictví. Pracuje jako art director.
Vstoupit do diskuse- 333 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Po vojně v roce 89 začal pracovat jako grafik v časopisech, a tím se mu splnil sen. Nemusí vstávat brzy ráno, nepracuje s hloupými lidmi, je rozumně placený a jeho práce ho baví. Žije se svým partnerem – od roku 2009 jsou v registrovaném partnerství. Paradoxně v Itálii jsou už přes rok oficiálně manželé. Do pořadu se přihlásil sám po zhlédnutí jednoho dílu, kde mu vadilo, jak jedna slečna taktizovala a nechovala se férově. Rád by si zkusil, jaké to je vařit pro cizí lidi, a dokázal sobě a partnerovi, že umí také dobře vařit. U nich doma častěji a lépe vaří jeho partner. Pokud by vyhrál, tak by vzal svého dospívajícího synovce na dobré jídlo a ukázal mu Itálii. Jako zábavu budou vytvářet titulní stránku časopisu, aby si vyzkoušeli práci novináře – Petr jim to pak vytiskne a dostanou to na památku. Tato jídla si vybral, protože je má rád a hlavní chod je nejoblíbenější jídlo jejich přátel.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je extrovertní optimista, který se snaží zábavnou formou zpříjemnit život lidem okolo něj. Dá se o něm říct, že je požitkář. Má rád lidi a rád poznává nové. Na lidech mu nejvíc vadí arogance a pomluvy. Od mládí je hodně soutěživý a baví ho vymýšlet různé soutěže pro své přátele a blízké.

Zájmy:
Jeho velkým koníčkem je cestování a jezdí vždy na delší pobyty (1–3 měsíce). Projel Indii, Indonésii, Srí Lanku, Kanadu, USA a Austrálii. Všechny jeho cesty ho nevěřitelně obohatily. V mládí se věnoval atletice a hrál fotbal. Dnes hraje pro zábavu nohejbal, bowling a šipky. Má rád pivo a tradiční malé hospůdky. V posledních letech se vrátil ke kreslení pastelem a k malbě. Má rád umění obecně – chodí do divadla, na koncerty, výstavy a s partnerem na operu. 

Vztah k vaření:
K vaření má kladný vztah, i když mu moc nejde.

Chutě:
Má rád maso, těstoviny a mořské plody. Rád ochutnává nová jídla na cestách.

Nesnáší:
Nejí koprovku, játra a fazole. Už by nikdy nesnědl psa v chilli omáčce (ochutnal to v Indonésii). Při stolování mu vadí neslušné chování a lidé, kteří se chovají jako čuňata. 

Motto:
V životě se řídí mottem: „Mít důvod se denně zasmát a vidět někoho se smát se.“
Očekávání: Těší se na nové lidi, které potká, stres a doufá, že ochutná dobré jídlo. 
 

Vstoupit do diskuse- 333 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!