Petr Heřmánek

Petr se vyučil jako kuchař-číšník. Pracoval jako číšník a fakturant. Nyní pracuje v úklidové firmě. Má dva bratry a je bezdětný. Žije s přítelem a kocourem Bulbou.
Vstoupit do diskuse- 152 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Narodil se v Jindřichově Hradci, ale město Tábor si oblíbil a následně se tam přestěhoval. V Táboře bydlí necelé tři roky. Do pořadu se přihlásil sám a jeho hlavní motivací je výhra, dále pak poznání nových lidí a jídel. Má zkušenosti s účinkováním v našem pořadu – již vařil před deseti lety a tenkrát vyhráli všichni. Také účinkoval v Nebezpečných vztazích. Pokud by vyhrál, tak by peníze spořil na nové bydlení. Jako zábavu si připraví virtuální realitu. Menu poskládal z jídel, která má rád a chutnají mu.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je milý, přátelský, ochotný a pracovitý. Někdy je tvrdohlavý a občas výbušný.

Zájmy:
Má rád hudbu, tanec, odpočinek na gauči, chataření a zahradu. Rád si posedí se svými přáteli.

Vztah k vaření:
Vaří rád a moc v kuchyni neexperimentujte. Nejraději vaří pro své blízké.

Chutě:
Má rád zeleninu, maso, těstoviny, omáčky a knedlíky. Chutná mu česká, italská, mexická i čínská kuchyně. Rád připravuje různé pokrmy z masa, zeleniny, těstovin a nejraději má minutková jídla.

Nesnáší:
Nejí mák, zvěřinu, mořské plody a vnitřnosti. Nikdy by nepozřel zabijačkovou polévku.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno.“

Očekávání:
Těší se na poznání nových lidí, jejich oblíbených jídel a bydlení.

Vstoupit do diskuse- 152 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!