Petr Janolek

Petr se vyučil jako hotelový recepční. Pracoval jako obsluha VZV na pile, jako ostraha v supermarketu, a rok 2020 strávil na nemocenské se zánětem šlach.
Vstoupit do diskuse- 583 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Od roku 1982 - po rozvodu rodičů vyrůstal na Slovensku, kde studoval hoteliérství. Od 2005 žije zpět v České republice. Žije s manželkou Lenkou, se kterou je sedm let. Jeho manželka má z předešlého vztahu tři děti. Do pořadu je přihlásil s manželkou jejich zeť. Původně se chtěla účastnit manželka, ale z časových důvodů nakonec nemůže. Petr se této výzvy rád ujal. Pokud by vyhrál, tak by peníze použil na zvelebení jejich bytu. Jako zábavu si pro své hosty připraví pantomimu. Svoje menu poskládal z pokrmů, které má rád, a myslí si, že by s nimi mohl uspět i u soutěžících.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je komunikativní, nemá rád konflikty a vždy má dobrou náladu.

Zájmy:
Rád chodí na procházky s manželkou a pejskem. Doma rád odpočívá a věnuje se ženě.

Vztah k vaření:
Vaří rád a baví ho to.

Chutě:
Má rád kuřecí maso a občas vepřové. Nejvíc mu chutnají jídla z české kuchyně a má rád pálivá jídla. Rád připravuje jídla z kuřecího masa.

Nesnáší:
Při stolování mu vadí neslušné chování.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Buď silný a zůstaň sám sebou.“

Očekávání:
Těší se poznání nových lidí a ochutnání nových jídel.

Vstoupit do diskuse- 583 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!