Petr Šindelář

Vyučil se na odborném učilišti obor truhlář – výroba nábytku. Poté pokračoval ve studiu na dvouleté nástavbě s maturitou obor dřevěné konstrukce. Pracoval jako OSVČ, aktuálně dělá práci pro radost, a to rekonstrukci domu.
Vstoupit do diskuse- 288 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

 

Je rozvedený a má šestiletého syna ve střídavé péči. Nyní se ženou čekají na narození syna (termín má v únoru). Petr o sobě tvrdí, že je všude zdejší – žil na hodně místech v naší republice. Jeho život je velmi pestrý a rozhodně není nudný. O přihlášení přemýšlel již před deseti lety. Od kamarádky asi před týdnem obdržel výzvu k účasti na natáčení, týden to zvažoval – a nakonec trochu s obavou zavolal. Myslel si, že už bude tento termín obsazený, ale nebyl, a tak to bere jako znamení. Pokud by vyhrál, tak by peníze použil na rekonstrukci domu a část peněz by rozdělil mezi ostatní soutěžící. Jako zábavu si pro své hosty připraví výrobu dřevěné vařečky na památku a v čase, kdy bude připravovat steaky, by chtěl, aby hráli vědomostní hru. Tato jídla si vybral, protože mu v zimním období nejvíc chutnají.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je VIP = velmi inteligentní pohodář. Nemá rád intriky a lži. Je veselý, vtipný, trpělivý, a zároveň se nevyhýbá konfliktům.

Zájmy:
Jeho práce je jeho koníčkem. Věnuje se včelaření, rekonstrukci svého domu a má rád procházky přírodou. Baví ho sjíždění řek a houbaření.

Vztah k vaření:
K vaření má velmi pozitivní vztah. Rád vaří a zkouší nové recepty, baví ho ochutnávání nových jídel a chutí.

Chutě:
Má rád vše, co je dobré. Miluje polévku Pho.

Nesnáší:
Nejí chemické náhražky a dochucovadla. Nemá rád šlehačku ve spreji, jídla z vepřového masa, kde je cítit zápach vepře.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Lepší je být veselý a bohatý, než chudý a smutný.“

Očekávání:
Těší se na životní zkušenosti, zábavu a výhru.

Vstoupit do diskuse- 288 názorů

reklama