Petr Švingr

Petr vystudoval vysokou školu ČZU, kde získal titul inženýra. Dříve pracoval jako vedoucí záchranné stanice pro divoká zvířata, zootechnik a také cestoval a pracoval v zahraničí (Nový Zéland, Indie a Asie).
Vstoupit do diskuse- 250 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Nyní pracuje jako obchodní zástupce a odborný poradce pro regulaci škodlivého hmyzu v chovech hospodářských zvířat. Žije ve společné domácnosti s přítelkyní Annou a jejich psem Burákem. Do nedávné doby společně pracovali v záchranné stanici, kde Petr dělal vedoucího. Před několika měsíci oba změnili práci a zároveň se přestěhovali do Petrova rodného domu. Zatím to berou jako přechodné bydlení a hledají místo, kde si zařídí bydlení podle svých představ. Do pořadu se přihlásil sám, protože by chtěl lidem představit hmyz jako potravu budoucnosti, která může i skvěle chutnat. Pokud by vyhrál, tak by peníze použil na cestování a domácnost. Jako zábavu si připraví vaření jednoduchého pokrmu z hmyzu s výkladem – zábava bude probíhat formou workshopu.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je extrovert a sangvinik.

Zájmy:
Má rád zvířata, přírodu, cestování a religionistiku. Rád poslouchá hudbu.

Vztah k vaření:
Vaří rád a nejraději pro své přátele a okolí.

Chutě:
Rád připravuje jídla z hmyzu – hmyzí terapie. Dále vaří indickou kuchyni a vegetariánská jídla. Má rád hodně zeleniny, ovoce, sýry, luštěniny a obiloviny – je z nějakých 70 % vegetarián.

Nesnáší:
Ochutná vše, ale běžně nejí vepřové a kachní maso. Nikdy by nesnědl kyselé nálevy – jako je okurkový salát.

Motto:
V životě se řídí mottem: ,,Cesta je cíl.‘‘

Očekávání:
Těší se na nové zkušenosti, dobrou zábavu a poznání nových lidí.

Vstoupit do diskuse- 250 názorů

reklama