Petr Vejvoda

Petr vystudoval strojírenské technologie – má úplné střední vzdělání. Pracuje jako moderátor a hlasatel a této profesi se věnuje celý život. Je rozvedený a má dvě děti – dceru Kateřinu (29 let) a syna Matěje (24 let).
Vstoupit do diskuse- 70 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Je také dědečkem vnuka Tadeáše (3 roky). Petr má dle svých slov šťastný a spokojený život. Do soutěže šel kvůli rádiu a své práci. Má rád soutěže a rád by všechny porazil a vyhrál. J Pokud by vyhrál, peníze by věnoval na charitu. Menu si vybral proto, že mu chutná a Zdeněk Pohlreich ho vaří už dlouho. Zábavou bude vystoupení skupiny Semtex + kytara.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je čistý, J zodpovědný a veselý.

Zájmy:
Jeho koníčkem je cestování. Má rád sport a horskou turistiku. Je členem silné 4 – což je parta střízlivých kamarádů, se kterými tráví čas.

Vztah k vaření:
Rád připravuje směs masa a zeleniny na milion způsobů. Baví ho grilování, a to celoročně. Dále vaří polévky, vývary a různé omáčky.

Chutě:
Mezi jeho oblíbená jídla patří karbanátky s bramborovou kaší, ale také thajská, čínská a japonská jídla.

Nesnáší:
Moc nejí sladké a ovoce. Nikdy by nesnědl sulc, ovar a ledvinky.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Všechno, čemu jdou utrhnout křídla, nemůže být klíště!“

Očekávání:
Těší se na dobrou zábavu a zkušenost s výrobou pořadu Prostřeno!.

Vstoupit do diskuse- 70 názorů

reklama