Petr Vepřek

Petr pracuje jako personalista ve strojírenské společnosti – na tomto místě pracuje již 21 let. S životním partnerem Petrem je v registrovaném partnerství (od roku 2013), spolu jsou od roku 2009.
Vstoupit do diskuse- 277 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Doma jim dělají společnost dvě fenky – Jack Russell Puppy (11 let) a Jůlie (5 let) – jejich fenky jsou jako jejich děti. Do pořadu se přihlásil sám a bere to jako výzvu. Rád by vyzkoušel, jestli je opravdu tak dobrý kuchař, jak si o něm myslí jeho okolí. Účinkoval v pořadu Výměna manželek – vysílání září 2013 – byli s manželem první gay pár, který se natáčení zúčastnil. Pokud by vyhrál, tak by peníze investoval do oprav domu. Jako zábavu si pro své hosty připraví podle počasí buď tenis, nebo golf. Tato jídla si vybral, protože patří v poslední době mezi jeho oblíbená.

Charakter:
Sám sebe posoudit a popsat neumí. Když už by musel, tak by o sobě řekl, že je společenský a občas cholerický.

Zájmy:
Ve volném čase chodí hrát golf a tenis. Má rád motorky.

Vztah k vaření:
Vaření doslova miluje – stát u plotny je pro něj odpočinek.

Chutě:
Rád připravuje maso – je masožravec a maso miluje. Má švagra vegana, a tak se musel naučit vařit i jídla vhodná pro vegany.

Nesnáší:
Nejí vnitřnosti a nikdy by nesnědl balut (zárodek v ptačím vejci – pochoutka na Filipínách).

Motto:
V životě se řídí mottem: „Jaké si to uděláš, takové to máš.“

Očekávání:
Těší se na nové lidi, zábavu, a hlavně na kritiku jídla, které připraví.

Vstoupit do diskuse- 277 názorů

reklama