Petr Zdražila

Petr pracuje jako finanční analytik. Dříve pracoval jako barista – to byla brigáda při škole. Má bakalářské vzdělání v oboru mezinárodní vztahy.
Vstoupit do diskuse- 253 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Má velkou a skvělou rodinu. Nejblíž mu je jeho přítel a přátelé kolem něj. Do pořadu ho přihlásila jeho dobrá kamarádka, se kterou si kdysi dělal legraci z toho, že budou jednou v Prostřeno! – a ona mu to v dospělosti splnila a přihlásila ho. Pokud by vyhrál, tak by cestoval. Jako zábavu si pro své hosty připraví výrobu věnců. Paštiku pro předkrm si vybral, protože jí má rád, i když nejí játra, a jeho nejoblíbenějším jídlem jsou výpečky, které připraví na hlavní chod.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je přátelský, společenský, puntičkářský (někdy až hystericky puntičkářský) a upřímný.

Zájmy:
Má rád procházky přírodou, cestování, plavání, volejbal a rád chodí do wellness. Moc rád hostí své přátele dobrým jídlem a u té příležitosti hrají deskové hry a karty.

Vztah k vaření:
K vaření má velmi dobrý vztah. Už od dětství pomáhal mamince v kuchyni, postupem času začal vařit sám. Od té doby, co žije sám bez rodičů, vaří každý den.

Chutě:
Má rád vše, italskou a českou kuchyni především. Mezi jeho oblíbená jídla patří i výpečky, které bude chystat.

Nesnáší:
Játra s rýží, špinavé skleničky, upatlané příbory. 

Motto:
V životě se řídí mottem: „Buď na lidi takový, jaký chceš, aby byli oni na tebe – karma je zdarma.“

Očekávání:
Těší se na pobavení, nové lidi, které potká, a doufá, že se dobře nají a pozná nová jídla.
 

Vstoupit do diskuse- 253 názorů

reklama