Petra Fišarová

Petra má středoškolské vzdělání – pečovatelské služby. Pracuje ve firmě, která se zabývá výrobou čelních a jiných dílů na nakládací zařízení, svozem a rozvozem.

Je vdaná a má dvě děti (17 a 8 let). S rodinou žije v rodinném starším domečku. Do pořadu se přihlásila sama, protože ji baví vařit a sledovat hosty, jak jsou spokojeni. Ráda si vyzkouší, jaké to je vařit pod dohledem kamer, a určitě je pro ni v neposlední řadě lákavá i výhra. Pokud vyhraje, část peněz investuje do domečku a další část použije na rodinnou dovolenou nebo si koupí koloběžku. Jako zábavu si pro své hosty připraví barvení textilní nákupní tašky.

Charakter:
Prý je starostlivá, rodinná, přátelská a má ráda rodinná setkání, kde se pracuje, a veselí zároveň. Petra neumí moc odpočívat.

Zájmy:
Mezi její koníčky patří vaření, zahrada a starost o domácnost. Ráda chodí na procházky se psy. S rodinou jezdí na různé výlety a ráda se obklopuje dobrou společností. Občas si zazpívá.

Vztah k vaření:
K vaření má velmi pozitivní vztah – vaří ráda a často. Každý den připravuje jídlo pro své blízké a ráda v kuchyni zkouší nové recepty.

Chutě:
S oblibou připravuje maso, zeleninu, různé přílohy, a moc nedělá moučníky. Má ráda skoro vše – pochutná si jak na mase či vegetariánském jídle, tak i na české klasice. Mezi její oblíbená jídla patří chlupaté knedlíky se zelím, špagety s boloňskou omáčkou a karbanátky s bramborovou kaší.

Nesnáší:
Při stolování jí vadí mlaskání a srkání. Moc nemusí vnitřnosti. Nikdy by nesnědla srdce a mozek.

Motto:
„Voda, která stojí, hnije.“

Očekávání:
Těší se na nová setkání, nové příběhy a zážitky u stolu s dobrým jídlem.

reklama