Petra Holíková

Petra má středoškolské vzdělání, které zakončila maturitou. Pracuje jako konzultant prodeje u mobilního operátora. Je rozvedená a momentálně bez partnera.
Vstoupit do diskuse- 574 názorů

Má dvě děti – dospělého syna, který už bydlí sám, a 12letou dceru, která chodí do sedmé třídy. Zajímavé je, že Petra prý vůbec netuší, kdo ji do pořadu přihlásil, a bere to jako osobní výzvu. Pokud vyhraje, peníze investuje do oprav bytu. Jako zábavu si připraví hru Čelovka, která je známá z pořadu Partička (hosté budou mít na čele název osoby a snaží se pomocí otázek zjistit, kdo jsou). Toto menu si vybrala, protože jí přijde snadné na přípravu, ale zároveň velmi bohaté na chutě. Věří, že své hosty tímto příjemně překvapí.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je společenská, přátelská a snaží se na věci dívat vždy z té lepší stránky.

Zájmy:
Jejím největším koníčkem je pečení. Baví ji práce na zahrádce, ráda chodí na procházky nebo tráví volný čas s přáteli a dětmi.

Vztah k vaření:
K vaření má vztah velmi kladný – ráda vaří pro své děti a přátele.

Chutě:
Ráda připravuje rychlá a jednoduchá jídla z čerstvých surovin. Mezi její oblíbená jídla patří dušená zelenina s bramborem a hovězí pečení.

Nesnáší:
U jídla jí vadí srkání a telefonování, nechutná jí prorostlé maso a nikdy by nesnědla mořské plody, brouky a podobnou havěť.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Všechno jde, když se chce.“

Očekávání:
Těší se na poznání nových lidí a nové zážitky, které jí natáčení přinese. 

Vstoupit do diskuse- 574 názorů

reklama