Petra Kostková

Petra má vysokoškolské vzdělání, je inženýrka v oboru ekonomie, ale nikdy se jí nevěnovala. Již osmnáct let pracuje jako lektorka výuky anglického jazyka a jedenáctým rokem učí angličtinu na střední škole.
Vstoupit do diskuse- 111 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Je vdaná půl roku a s manželem žije společně v rodinném domě v Ostravě. V domě obývají první patro a v přízemí bydlí její maminka. Doma jim dělají společnost dva pejsci, čtyři kočky, dvě fretky a dvě činčily. Do pořadu se přihlásila sama, a všichni z jejího okolí si mysleli, že to neudělá. Nepovažuje se za nijak zvlášť výbornou kuchařku, ale ráda by zažila něco nového a pobavila se.

Pokud by vyhrála, tak by část peněz věnovala na charitu – podporuje útulky pro psy, koně a fretky. A zbytek by si nechala pro sebe a svá zvířata. Jako zábavu si pro své hosty připraví kvíz ostravského slangu. Ráda by se potkala s milými lidmi a ráda ochutná jídla, která připraví ostatní soutěžící.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je přátelská, upovídaná a velmi upřímná – a někdy je to až na škodu. Často jí je všude plno. Má ráda řád a velké změny nevyhledává. Někdy je až moc aktivní a chce vše hned – pokud se pro něco rozhodne, tak si za tím jde.

Zájmy:
Petra je velmi aktivní a každé ráno chodí se psy na procházku do lesa a odpoledne chodí za svými dvěma koňmi. Jezdectví se věnuje přes osmnáct let a je členem jezdeckého klubu. Když má čas, tak ráda jezdí na kole a v zimě na snowboardu. Ráda uklízí, protože ji to uklidňuje.

Vztah k vaření:
Petra raději jí, než vaří. Před covidem se vaření vyhýbala, co to šlo, ale když se zavřely restaurace, tak nebylo zbytí. Člověk nemůže jíst pořád dokola jen jedno lehké jídlo, a tak se podívala na pár receptů a vaření ji začalo bavit.

Chutě:
Mezi její oblíbené suroviny patří krevety a parmezán. Má ráda lehčí jídla, sushi, těstoviny a pálivé.

Nesnáší:
Při společném jídle jí vadí vrzání příborů o talíř. Nejí cibuli, pórek, papriky, hřiby ani vnitřnosti, ale je schopna se překonat. Pokud něco, co nejí, v jídle najde, tak vše do posledního kousku vyndá. Nikdy by nesnědla ústřice.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Nepamatujeme si dny, ale momenty.“

Očekávání:
Ráda by se potkala s milými lidmi a ráda také ochutná jejich jídla.

Vstoupit do diskuse- 111 názorů

reklama