Petra Nová

Petra studovala hotelovou školu SOU Podbořany. Pracovala jako servírka a provozní restaurace. Nyní je na rodičovské dovolené. S manželem Tomášem má dva syny – Daník 4 roky a Tomášek 2,5 roku.
Vstoupit do diskuse- 219 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

U nich doma se nic zvláštního neděje, bydlí společně s kamarádkou Karolínou. Většinu času věnuje dětem, manželovi, vaření a pečení. Do Prostřeno! se přihlásila hlavně kvůli výhře – kvůli covidové situaci se jejich rodiny dotkla krize a rádi by si našli vlastní bydlení. Nyní bydlí s kamarádkou ve dvoupokojovém bytě. Pokud by vyhrála, tak by peníze použila na nový pronájem pro rodinu. Jako zábavu si pro své hosty připraví nakládání sýrů. Jídla pro menu si vybrala, protože je má ráda, vaří je poměrně často a věří si, že je připraví dobře.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je optimista s troškou cholerika. Má ráda pozitivní lidi, nesnáší faleš a lhaní. Ona sama je velice upřímná – je to podle ní dar, ale i prokletí.

Zájmy:
Ráda chodí na procházky po okolí – mají krásné lesy a přírodu. Ráda peče zákusky, občas si čte, ale nejvíc času jí zaberou její synové. Má ráda jídlo a ráda jí.

Vztah k vaření:
Vaření doslova miluje.

Chutě:
Nejraději má francouzské brambory.

Nesnáší:
Nejí vnitřnosti, houby a ryby. Nikdy by nesnědla játra a žaludky.

Motto:
V životě se řídí mottem: „S upřímností nejdál dojdeš.“

Očekávání:
Očekává především zábavu, ráda by poznala dobré lidi a ochutnala dobré jídlo.

Vstoupit do diskuse- 219 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!