Petra Stibor

Petra vystudovala střední zdravotnickou školu a poté získala bakalářský titul jako všeobecná zdravotní sestra.
Vstoupit do diskuse- 0 názor
Petra Stibor

REPRÍZA Krátce pracovala na interním oddělení nemocnice v Litoměřicích, na dětském oddělení v Mladé Boleslavi, na chirurgii v Nymburce. Také pracovala jako domácí ošetřovatelka v Německu, kde poznala svého manžela. Nyní nastupuje na mateřskou dovolenou, s mužem čekají holčičku. Původně měl vařit její manžel, ale to nevyšlo, tak Petra účast v pořadu vzala jako výzvu. Kdyby vyhrála, peníze by investovala do bydlení, novostavby se zahradou.

Charakter:
Pracovitá, pečlivá, upřímná, veselá, ale občas i vznětlivá a musí mít vždy poslední slovo.

Zájmy:
Pole dance, saunování, i když momentálně se nemůže těmto koníčkům věnovat. Má ráda i zimní sporty – lyžování a snowboard. Ráda tančí a cestuje.

Vztah k vaření:
Je to pro ni relax a zábava. Vaří ráda a také ráda poznává nové chutě. S manželem doma připravují poctivou českou kuchyni, sama má ráda italskou a thajskou kuchyni.

Chutě:
Mezi její oblíbená jídla patří boloňské špagety, české omáčky a sushi.

Nesnáší:
Dršťkovou polévku, prejt, jelito a kroupy. Nikdy by nesnědla některé vnitřnosti a mořské plody. Při stolování jí vadí mlaskání, nezdvořilé zvuky a špína.

Motto:
Každý je strůjcem svého štěstí.

Očekávání:
Těší se na nové zážitky, zkušenosti a inspiraci. Ráda zažije něco nového a zábavného, ráda by se dočkala výhry.

Historka z vaření:
Když jí bylo devatenáct, chtěla příteli uvařit koprovku a na pomoc si vzala tlakový hrnec. Vůbec netušila, že to není nejlepší nápad, a tak místo oběda musela uklízet celou kuchyň.

Vstoupit do diskuse- 0 názor

reklama