Petra Zikmundová

Petra studuje skandinavistiku a překladatelství z francouzštiny. Má už bakalářský titul.
Vstoupit do diskuse- 365 názorů

Pracovala v baru, také brigádně prodávala zmrzlinu a čokoládu a nyní si hledá něco nového. Občas si přivydělává překladem titulků nebo psaním knižních recenzí. Je svobodná a žije sama v garsonce na Praze 7, ale má spoustu přátel a kamarádů, s nimiž tráví hodně volného času. Do pořadu ji přihlásil jeden z nich. Ohledně jídla je první hostitelka víceméně vegetariánka. Pokud by vyhrála, tak by peníze použila na doplacení zdravotního pojištění a vzala by maminku do Portugalska, kde by se naučila surfovat.

Charakter:
Prý mírumilovná introvertka, které vše hodně dlouho trvá.

Zájmy:
Ráda čte a učí se cizí jazyky. Často chodí do divadel, galerií a na procházky. Relaxuje u kreslení. Má ráda piknik v přírodě s přáteli a sklenkou vína.

Vztah k vaření:
U vaření odpočívá, sama pro sebe připravuje jen rychlá jídla, ale pokud čeká návštěvu, pustí se i do složitějších receptů. Nejraději peče, protože miluje vůni koláčů linoucí se z trouby.

Chutě:
Nejčastěji jí sezónní zeleninu a ovoce. Má ráda ryby, mořské plody, oříšky, čokoládu, domácí jídlo z kvalitních surovin doplněné o sklenici vína.

Nesnáší:
Maso, uzeniny, ovar a smažená jídla. Při společném stolování jí vadí mobilní telefony a lidé, kteří se chovají k ostatním neuctivě.

Motto:
Žijeme len raz.

Očekávání:
Těší se na nové zážitky, změnu, ale nic zásadního nečeká.

Vstoupit do diskuse- 365 názorů

reklama