Povolání Marcely z Prostřeno! všechny zaskočí. Její profese je převážně chlapskou doménou

Takhle jste si řidiče kamionu určitě nepředstavovali! Marcela z Prostřeno! svým povoláním boří stereotypy!
Prostřeno! XXIV (4): Marcela
Prostřeno! XXIV (4): Marcela
archiv TV Prima

reklama

Ať se nám to líbí nebo ne, v dnešní společnosti přetrvává ještě mnoho předsudků o tom, jaká povolání se více hodí pro ženy a jaká pro muže. Čtvrteční hostitelka Marcela o tom ví své a debatě na téma (ne)typické zaměstnání pro něžné pohlaví se nevyhne ani v den, kdy bude bojovat o výhru Prostřeno!

Podívejte se, jak to Marcele půjde za plotnou:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prostreno! XXIV (4) - Velké zmatky

V současné době se Marcela živí jako řidička kamionu v mezinárodní dopravě. Ještě předtím, než se rozhodla brázdit evropské dálnice s tunami nákladu za zády, se její obor ale ubíral úplně jiným směrem. Původně se totiž vyučila jako kadeřnice.

 „Já když se podívám na takovou mladou šikovnou holku, jako je Marcelka, tak mě ani ve snu nenapadne, že jezdí kamionem,“ zazní ve čtvrtek od šokované Jany. Ať si myslí kdo chce co chce, Marcela si za svým výběrem povolání pevně stojí. Svou práci si naplno užívá a nevypadá, že by na ní v dohledné době chtěla cokoliv měnit.

Do Prostřeno! Marcelu přihlásila jedna z kamarádek a také jí poskytla azyl na vaření. U sebe doma to má Marcela moc maličké... Jak se jí bude dařit v cizí kuchyni? A bude to hostům jedno, nebo to pro někoho bude důvod ke stržení bodů? Marcelino menu je docela ambiciózní, ale jeho příprava se poněkud zadrhne. Už ve čtvrtek zjistíte, jak se jí její sázka vyplatí a jak její menu dopadne.

Na Prostřeno! se dívejte každý všední den v 17:50 na Primě.

Hvězdná sezóna - program
Autor: FTV Prima Hvězdná sezóna - program

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!