Překvapení v ložnici, zmatky a mnohem víc tento týden v Prostřeno!

Čtyři ženy a jeden muž budou bojovat o výhru, která je stále stejně lákavá. Odborníci na amatérské vaření, tentokrát z Plzeňského kraje, se budou snažit u plotny předvést to nejlepší ze sebe – a následně své umění prezentovat u prostřeného stolu.
Prostřeno! XXII (4)
Prostřeno! XXII (4)
archiv TV Prima

reklama

Někdo ale bude mít problém s úkolem týdne, a někdo ho dokonce nesplní. Je tatarák skutečně tak složitým úkolem, který nelze nepozorovaně zakomponovat do menu? Jaký je váš názor? Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést deset tisíc. Ze stejné částky se pak může těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Podnikatelka Nikola (28) miluje zábavu a tvoření. Kromě toho se ráda a často otáčí v kuchyni. Dosáhne na výhru?

Nikola Lhotáková
Autor: archiv TV Prima Nikola Lhotáková

Nikola se vyučila kadeřnicí. Nyní má s manželem druhým rokem v pronájmu kavárnu v zámeckém parku zámku Kozel, kde dělá provozní. S manželem je od patnácti let – před dvěma lety měli svatbu. Má dvě dcery a také pro ně chce zkusit vyhrát. Vaří denně, a proto si myslí, že šance na úspěch by tu byla. Kdyby…

Úterý: Řeznice Tereza (28) je sice vyučená cukrářka, ale to jí vůbec nebrání v tom, aby se přihlásila do Prostřeno! – jasné je, že pracovat umí s dorty i s masem.

Tereza Marková
Autor: archiv TV Prima Tereza Marková

Tereza se vyučila cukrářkou. Po škole začala pracovat v řeznictví, kde pracuje jako zástupce vedoucí. Žije v rodinném domě s manželem a pejskem. Děti zatím nemají. Nejraději tráví čas s manželem, rodinou a přáteli. Ráda vaří a připravuje pro ně různé pohoštění. Baví ji společenské hry všeho druhu. Ráda chodí na procházky se psem, jezdí na výlety a v zimě lyžuje. Pokud je doma a má chvilku, tak ji baví čtení knih. A samozřejmě pobyt v kuchyni.

Středa: Jediný muž tohoto týdne Igor (49) vaří denně. Má totiž početnou rodinu, takže to jinak ani nejde. Pomůže mu praxe v tom, aby si sáhl na vavříny vítězství?

Igor Perencay
Autor: archiv TV Prima Igor Perencay

Igor se vyučil na středním odborné učilišti v oboru mechanik-opravář. Pracoval patnáct let v pekárně na Slovensku, odkud pochází. Asi před osmi lety se přestěhoval s rodinou do České republiky a pracuje jako jeřábník. Má celkem pět dětí – nejstarší dcera žije již sama. Do pořadu ho přihlásila manželka s dětmi, protože si myslí, že je Igor dobrý kuchař. Výhru by použil na dovolenou s rodinou.

Čtvrtek: Gastroturistka Veronika (28) poznává ráda nová jídla. Bude jí chutnat u soupeřů, když má mlsný jazýček?

Veronika Žaludová
Autor: archiv TV Prima Veronika Žaludová

Veronika se dlouho u sledování pořadu špičkovala s přítelkyní, že to nemůže být až tak těžké – až jednoho dne Veronika zjistila, že ji přítelkyně přihlásila. Pokud by vyhrála, tak by peníze použila na dovolenou, až to bude možné. Zbytek peněz uloží na horší časy. Jako zábavu si pro své hosty připraví ochutnávání a poznávání různých surovin. Veronika pracuje jako koordinátorka exportu. Vystudovala střední pedagogickou školu, kterou zakončila maturitou. Je svobodná a bezdětná. Doma jí dělají společnost tři čivavy. Celý život hrála profesionálně fotbal, po střední škole zkoušela VŠ zdravotnickou, ale nevyšlo to.

Pátek: Aktivní Moniku (49) přihlásil syn. Netuší, co by provedla s výhrou, a má jediný cíl. Pohostit skvěle své hosty. Jak se jí to podaří, uvidíte v pátek.

Monika Malcová
Autor: archiv TV Prima Monika Malcová

Monika vystudovala střední odborné učiliště. Dříve pracovala jako prodavačka, ale poté se vypracovala a už přes 15 let pracuje jako obchodní zástupkyně. Žije s manželem. Baví ji cestování, jízda na elektrokole, patchwork, ruční práce, pečení, vaření a zahrada. Do pořadu ji přihlásil její syn. Zatím nepřemýšlela, jak by s případnou výhrou naložila. Jako zábavu si pro své hosty připraví heliové balonky spojené se známými texty písní a říkadel. Potvrdí se názor jejího syna, že je skvělou kuchařkou? Těšte se na páteční pokličky!

Dívejte se každý všední den v 17.50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

reklama

reklama