Připravujeme premiérové seznamovací Prostřeno! Moravy

Příští týden bude Prostřeno! speciální. Na Moravu se vydáme hledat lásku.
Právě připravujeme
Právě připravujeme
thinkstock.com

reklama

U prostřeného stolu se sejdou tři ženy a dva muži nejen kvůli výhře, ale i kvůli seznámení. Proto nepřekvapí, že úkolem týdne jsou pusinky. Budou sněhové, nebo opravdové a od srdce? Oba pánové jsou mladí, ale zatímco Tomáš je takové velké dítě, o tři roky mladší Karel už ví, co od života chce a jak toho docílit. I dámy se od sebe dost liší... Zažehne někdo svůj plamínek lásky? A bude to láska opětovaná? Jak dopadne boj o 60 tisíc? Kdo moravský speciální týden vyhraje? Sledujte Prostřeno! každý všední den i příště!

 

Jako první se k plotně postaví Lenka (50). Ta má sice dceru, ale zůstala svobodná. Ráda by potkala milého muže, který ví, co chce, a mohli by společně cestovat a užívat si života. Kromě lásky se ale také utká o výhru a hostitelskou čest k tomu. První hostitelka nachystá guláš – na černém pivu a s kupovaným knedlíkem. Jenomže jídlo nebude zrovna podle představ jejích soupeřů. Polévky budou rovnou dvě. Bude aspoň jedna chutnat? A proč se bude večer u Lenky hádat barva spodního prádla?
Pondělní menu:
1) Carpaccio z červené řepy se sýrem
2) Čočková a dýňová polévka
3) Guláš s knedlíkem
4) Tiramisu jinak.

 

Úterní hostitel se jmenuje Tomáš (28). Pracuje ve službách pro zemědělce, je svobodný a žije s rodiči a sestrou v rodinném domě. Jeho poslední vztah se odehrál asi před pěti lety a trval půl roku. Tomáš by rád poznal holku do nepohody, která ho bude mít ráda a budou mít společné zájmy. Tak snad se zadaří, Tomáš rád jezdí na skútru, poslouchá hudbu a hraje počítačové hry, také ho baví práce na zahradě. Jak se umí otáčet v kuchyni? Hosté budou příjemně překvapeni. Domácí svíčková s kupovaným knedlíkem a k tomu střelba ze vzduchovky. V lásce mu ale odvaha trochu chybí. Odváže se nakonec? Není žádným tajemstvím, že pokukuje po Hance, která se mu líbí…
Úterní menu:
1) Celerová a česneková pomazánka s bagetou
2) Hovězí vývar s nudlemi a játrovými knedlíčky
3) Hovězí svíčková se šlehačkou a brusinkami, knedlík
4) Smetanové želé.

 

Ve středu předvede, co u plotny dovede, prodejce ojetých vozů Karel (25). Je svobodný a žije sám. Jeho poslední vztah skončil asi před čtyřmi lety. Rád by potkal holku, která bude mít i své koníčky a nebude ho omezovat a vyčítat mu práci nebo kamarády. Líbí se mu slečny, které vypadají jako modelky a mají hezkou postavu. Jak si poradí u plotny? Karel se netají tím, že nevaří. Jenže je ctižádostivý a radil se s babičkou. Podaří se mu menu, které tak trochu klame „tělem“, bez babičky v zádech připravit? Karel si bude muset poradit hned se dvěma dramatickými situacemi – nejdříve se hosté zaseknou ve výtahu a pak se Lenka vyseká na koloběžce. Jak celý večer dopadne? A osmělí se někdo k vyznání lásky?
Středeční menu:
1) Pečivo s pomazánkou
2) Krémová polévka
3) Maso s těstovinou
4) Čokoládová buchta a káva.

 

Ve čtvrtek prostírá Marcela (25). Ta pracuje v rychlém občerstvení, kde připravuje pizzu. Marcela se před rokem osamostatnila a žije sama v Olomouci. Poslední vtah měla před čtyřmi lety a trval dva roky. Ráda by poznala normálního kluka, se kterým by měla podobné zájmy a koníčky. Mezi ty patří procházky přírodou s pejsky, jízda na koních a ráda si zajde posedět s přáteli. Marcela miluje zvířata, což by musel její partner akceptovat. Troufne si na svíčkovou a domácí knedlíky. Bude její hlavní chod lepší než podobný Tomášův? A jak se bude líbit její zábava? Marcele se hlavně líbí Karel. Najde odvahu mu to říct? Čtvrteční menu:
1) Muffin se slaninou a cibulkou posypaný sýrem
2) Vývar s domácími nudlemi
3) Hovězí svíčková na smetaně, knedlík
4) Lehký tvarohový dezert.


 

Jako poslední ve finále uvaří kadeřnice Hanka (43), která má právě v pátek narozeniny. Ta žije sama se svými syny ve věku 6 a 8 let. Poslední vztah měla s otcem svých dětí a nyní je sama už asi tři a půl roku. Hanka je kočka. hlídá si figuru a stravuje se dietně. Vyhýbá se sacharidům. Pro své hosty připraví moderní, světáckou i zdravou kuchyni. Bude jim chutnat? A jak bude pokračovat hledání lásky? Tomáš se netají tím, že se mu Hanka líbí, i když je starší. Páteční menu:
1) Restovaná drůbeží játra na víně s cibulkou, podávaná s rajčátkem a rukolou na křupavé housce
2) Čočková polévka po toskánsku
3) Kachní prsíčka, dýňové pyré, glazovaná šalotka
4) Čokoládový fondán s vanilkovou zmrzlinou přelitý malinovým coulis.

Jak příští speciální týden dopadne? Zvítězí dobré jídlo, nebo taktika? A ozve se někdo z diváků našim osamělým srdcím? Dívejte se a hlasujte!

 

Sledujte Prostřeno! také online v našem archivu.

reklama

reklama