Připravujeme Prostřeno! speciál se seriálem ZOO

V Prostřeno! tentokrát budou v převaze muži. Ale jen mírné. Tři na dvě ženy. I když – ani to nemusí být počet konečný. Tak se nechte překvapit a dívejte se! U stolů se sejde partička lidí, které má co do činění s úspěšným seriálem ZOO.
Právě připravujeme
Právě připravujeme
thinkstock.com

reklama

Jak se jim bude vařit a kolik se jich nakonec u stolu sejde? Kdo bude mít extra požadavky a jak se připravuje sloní žrádlo, což bude tentokrát tematický úkol týdne? Komu zamotá hlavu, a kdo si s ním bude vědět rady na první dobrou? Kdo si představení v kuchyni užije, a komu se moc dařit nebude? Zradí někoho některé potraviny, případně nápoje?

A kdo bude nakonec největším taktikem? Soutěžící budou jako už tradičně bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může vynést 10 tisíc navíc. Ze stejné částky se pak bude těšit i jeden z diváků, pokud ovšem bude mít trochu štěstí. Sledujte proto Prostřeno!, hlasujte – a třeba to budete právě vy!

Jako první se do kuchyně postaví herečka Denisa Pfauserová. Pokud by vyhrála, tak by peníze věnovala neziskové organizaci Letní dům. Žije s partnerem, děti zatím nemají. Jako herečka natáčí a hraje v divadle, občas moderuje a je dost aktivní na sociálních sítích. Baví ji pohyb, sebevzdělávání, kultura, trávení volného času s rodinou a přáteli. Ráda se směje a každé ráno se těší na celý den. Jídla do menu vybrala taková, protože je má ráda a doufá, že budou chutnat i ostatním. Co bude podávat? Na talíři se objeví:
1) Variace předkrmů,
2) hovězí vývar,
3) hovězí po burgundsku, bramborová kaše,
4) cheesecake.

Úterní večer bude patřit herečce Tereze Bílkové. Proč se přihlásila? Zjistila, že nevyhledává nové výzvy a vystoupení ze své komfortní zóny není úplně to, co k životu potřebuje, ale hodlá to změnit a toto je pro ni příležitost. Pokud by vyhrála, tak by si vybrala jednu maminku samoživitelku, které by finance pomohly. Tato jídla si vybrala, protože jsou lehká a snad v klidu zvládnutelná bez větších nervů. Jako zábavu si připraví hudební kapelu a improvizaci – bude to ZOO kapela. Jak se jí bude dařit? Na talířích se objeví:
1) Tataráček z lososa s rohlíčkem z listového těsta,
2) kuřecí vývar,
3) kuřecí stehýnko plněné slaninou na šalotce s batáty a salátem,
4) borůvkové překvapení.

Středeční hostitel, ředitel safari parku, Jaroslav Haimy Hyjánek, chce vyhrát pro charitu. Vystudoval ČZU – speciální chovy, MENDELU – živočišné biotechnologie. Pracoval jako zoolog, vedoucí zoologie a ředitel zoo. Nyní je zoologický ředitel Safari Parku Dvůr Králové a ředitel výzkumného institutu ochrany genofondů. Má manželku Gal Haimy. Společně cestují mezi rodinou na jižní Moravě a v Izraeli. Výhru by dal na charitu. Jako zábavu si pro své hosty připraví „Poznej sama sebe“. Účinkování v pořadu je pro něj příjemná příležitost, jak představit izraelskou kuchyni, která mu navíc velmi chutná. Podávat se bude:
1) Zapékaný lilek se zeleninou a tahini,
2) cizrnový falafel, hummus, chléb pita a variace izraelských salátů,
3) izraelský dezert,
4) židovský marocký čaj.

Ve čtvrtek předvede, co v kuchyni dovede, PR specialista Josef Ducký. Ve volném čase rád cvičí a věnuje se svému psovi. Nabídku, kterou dostal, přijal rád. Pokud by vyhrál, tak by peníze věnoval Safari Parku ve Dvoře Králové. A jako zábavu připraví zpěv písně Máme rádi zvířata. Tato jídla si vybral, protože mu chutnají a chutnají i jeho přátelům. Podávat se bude:
1) Pomazánka z tofu a cizrny,
2) květáková polévka s kokosovým mlékem,
3) plněné sójové řízečky s bramborovo-celerovým pyré,
4) ananasové carpaccio.

Jako poslední soutěžící tohoto týdne se představí herec Zdeněk Mahdal. Přijal nabídku k účinkování v pořadu, protože hraje v seriálu ZOO. Tak se to zdálo logické. Nepřemýšlel ale, jak s výhrou naložit, nejde totiž vyhrát. Jídelníček sestavil z jídel, která jako jediná umí. Jako zábavu si pro hosty připraví návštěvu dabingového studia a hosté mohou vyzkoušet dabování. Ve volném čase rád hraje tenis, jezdí na jachtě a jeho vášní jsou motorky. Rád připravuje klasickou českou, moravskou a evropskou kuchyni Jak mu to u sporáku půjde a co se bude podávat?
1) České chlebíčky,
2) slovácká kyselica,
3) vepřo knedlo zelo,
4) štrúdl.

Sledujte Prostřeno! on-line v našem ARCHIVU a na prima+

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

UP-Spot Prima+ obsah (již nyní)

 

Hostitelka ukáže špínu a plný nočník. Co řeknou soutěžící na její šílené bydlení?

Hostitelka ukáže špínu a plný nočník. Co řeknou soutěžící na její šílené bydlení?

Prostřeno! bude tento týden plné hádek a slz. Kvůli čemu půjde férové jednání stranou?

Prostřeno! bude tento týden plné hádek a slz. Kvůli čemu půjde férové jednání stranou?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!