Připravujeme Prostřeno! z Královéhradeckého kraje

V Prostřeno! tentokrát budou předvádět své umění výhradně ženy. Kromě vlastních receptů a nedostatku času se budou muset poprat také s úkolem týdne, kterým tentokrát bude příprava vloček a začlenění do menu tak, aby nikdo nepoznal, o co se jedná… Což opět nebude úplně jednoduchá záležitost.
Právě připravujeme
Právě připravujeme
thinkstock.com

reklama

Koho zradí potraviny, koho nedostatek času, kdo dojede na taktizování svých spolubojovnic? A co zajímavého se v tomto týdnu o soutěžících dozvíme? Dívejte se, bude to stát za to.

Soutěžící bojují jako již tradičně o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může vynést deset tisíc navíc. Ze stejné částky se pak bude těšit i jeden z diváků, pokud ovšem bude mít trochu štěstí. Sledujte proto Prostřeno!, hlasujte – a třeba to budete právě vy!

Jako první se do kuchyně postaví Emília. Ta se chystá si své účinkování v pořadu Prostřeno! pořádně užít. Má ráda sport, modeláž nehtů a čas tráví ráda se svými dětmi. Velmi se těší na ochutnání nových jídel. Pokud by dosáhla na výhru, použije ji na vybavení svého salonu. Ráda vaří zdravá jídla a přesně takové bude i její menu. Co se bude v pondělí podávat?
1) bruschetta s rajčatovým tataráčkem a avokádová pomazánka,
2) dýňový krém,
3) krůtí prsa v anglické košilce, šťouchané brambory a fresh salátek,
4) Emilia cake.

Úterní večer bude patřit Adéle. Věnuje se sociálním sítím, zatím žije s rodiči a sestrami. Těší se, že se v Prostřeno! seznámí s novými lidmi. Do pořadu se přihlásila, protože má bláznivou rodinu. Nemá zážitky z vaření, těší se ale, že si některé odnese právě z natáčení. Má ráda vše kromě pálivého jídla, nejvíc miluje sushi. Kdyby vyhrála, pořídila by si nové auto. Podávat se v její den bude toto menu:
1) pomazánky s domácími houstičkami,
2) česnekový krém s krutony,
3) losos se šťouchanými bramborami a krémovou omáčkou,
4) čokoládový fondán.

Středeční večer bude patřit Anně. Starší synové už bydlí sami a nejmladší syn je na internátu. Ve volném čase ji baví vaření, čtení a hraní šipek. Sama o sobě tvrdí, že je pozitivní, nepokazí žádnou legraci a někdy je trochu vzteklá. Do pořadu ji přihlásily její kamarádky a manžel, protože si myslí, že je dobrá kuchařka. Anna nejí jahody a ráda připravuje klasická jídla. Co bude podávat svým hostům?
1) paštika z králičích jater, hovězí tatarák, opečený toust,
2) hovězí vývar s masem a drobením,
3) srnčí hřbet, bramborové šišky, švestková omáčka,
4) lívance s tvarohem, ovocný rozvar.

Ve čtvrtek předvede, co v kuchyni dovede, Kristýna. Jejím aktuálním povoláním je promotérka a obchodnice. Je svobodná a bezdětná. Ve volném čase ráda maluje, píše a cvičí. Baví ji herectví, jóga, meditace, hra na klavír a filmaření. Sama o sobě tvrdí, že je cílevědomá, soběstačná a tvrdohlavá. Je romantička, někdy je naivní a má ráda pozornost (je exhibicionistka). Do pořadu se přihlásila sama, protože se ráda předvádí a potřebuje peníze. Co bude podávat?
1) italská bruschetta s malým caprese,
2) řepový krém,
3) indické biryani,
4) raw cake z avokáda, banánů a oříšků.

Jako poslední soutěžící tohoto týdne se předvede Helena. Pracovala jako tkadlena a nyní je pomocná síla v kuchyni. Je rozvedená a žije pět let s přítelem. Má celkem pět dětí – tři už jsou dospělé a dvě dcery ještě žijí s ní (Lucka 12 let a Terezka 6 let). Helena je již babičkou a má jednoho vnuka. Ráda se stará o svého vnuka a jinak moc volného času nemá. Sama o sobě tvrdí, že je společenská. Ráda pomůže, pokud je třeba, je pracovitá. Do pořadu se přihlásila, protože ráda vaří a říkala si, že to zkusí. Jaké menu bude poslední hostitelka týdne podávat?
1) sýrová roláda s domácí houstičkou a zeleninový salátek s mozzarellou,
2) kuřecí vývar s drůbežími knedlíčky, domácí nudle,
3) steak z vepřové krkovice s cibulovým chutney a petrželovými baby brambůrkami, 4) domácí trubičky a věnečky.

Sledujte Prostřeno! on-line v našem archivu.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!