Připravujeme Prostřeno! z Moravskoslezského kraje

V Prostřeno! tentokrát budou v mírné převaze ženy. Tři ku dvěma mužům. A navzájem si nedarují vůbec nic. Jak se podaří všem soutěžícím do svého menu nenápadně zahrnout úkol týdne, kterým je příprava pokrmu z odpalovaného těsta či jeho zakomponování do menu tak, aby nikdo nepoznal, že se jedná o bonusový chod?
Právě připravujeme
Právě připravujeme
thinkstock.com

reklama

Kdo si představení v kuchyni užije a komu se moc dařit nebude? Zradí někoho některé potraviny, případně nápoje? A kdo bude nakonec největším taktikem? Soutěžící budou jako už tradičně bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může vynést 10 tisíc navíc. Ze stejné částky se pak bude těšit i jeden z diváků, pokud ovšem bude mít trochu štěstí. Sledujte proto Prostřeno!, hlasujte – a třeba to budete právě vy!

Jako první se do kuchyně postaví Antonio. Živí se jako muzikant – pianista. Celý život se živí muzikou. Se ženou měl angažmá v hotelích převážně na Kanárských ostrovech. Je ženatý a má tři děti – dvě jsou z prvního manželství. Nyní žije rok v České republice. Mluví lámanou češtinou. Při natáčení bude i jeho žena celý týden a bude případně pomáhat s překladem a co bude třeba. S manželkou se stále popichuje v kuchyni. Jeho žena v Prostřeno! již účinkovala a z legrace přihlásila i jeho. Co bude podávat? Na talíři se objeví:
1) Foie gras,
2) krém z tygřích krevet,
3) selátko Segovia,
4) čokoládová pěna.

Úterní večer bude patřit Nikol. Nyní je nezaměstnaná. Do pořadu se přihlásila sama již podruhé. Chce si to zkusit ještě jednou. Její hlavní motivací je výhra. Pokud by vyhrála, tak by jela znovu na dovolenou. Jako zábavu si pro své hosty připraví test chutí. Tato jídla si vybrala, protože je vaří často. Vadí jí mlaskání u stolu, nejí vnitřnosti, kromě jater. Jak se jí bude dařit? Na talířích se objeví:
1) Kuřecí paštika, avokádová pomazánka, domácí housky,
2) slepičí vývar, domácí játrové knedlíčky a celestýnské nudle,
3) hovězí roštěná na žampionech s karlovarským knedlíkem,
4) mámin čokoládový dortík.

Středeční hostitel Čestmír vystudoval střední hornickou školu. Pracoval jako horník, obsluha benzínky a řidič. Nyní je v invalidním důchodu. Z předchozích vztahů má dvě dospělé děti. Nyní bydlí s manželkou, která má z předešlého manželství také dvě děti. Syn bydlí s nimi. Do pořadu ho přihlásil jeho syn. Pokud by vyhrál, jel by na dovolenou. Mezi jeho oblíbená jídla patří jeho kotlíkový guláš a sushi. Těší se na novou zkušenost, nové lidi a rád by potkal nové kamarády. Chce si vyzkoušet jaké to je vařit pro cizí lidi. Podávat se bude:
1) Plněná kuřecí křidélka, lehký salátek,
2) hráškový krém, parmazánové hobliny,
3) hovězí po burgundsku, bramborová kaše,
4) sladký mls.

Ve čtvrtek předvede, co v kuchyni dovede, Barbora. Vystudovala střední školu ekonomiky a cestovního ruchu obor právní administrativa – veřejnoprávní činnost. Momentálně studuje na Ostravské univerzitě obor sociologie a filozofie. Je studentka a věnuje se sociálním sítím a focení. V zimě dělá instruktorku snowboardingu. Pracovala brigádně pět let jako servírka a baristka. Tři roky pak jako instruktorka snowboardingu. Má čerstvě nový vztah. Bydlí s přítelem. Do pořadu se přihlásila sama, protože zkusit se má dle jejího názoru vše. Ráda zkouší nové věci a miluje výzvy. Podávat se u ní bude:
1) Bruschetta s rajčatovo-bazalkovou salsou,
2) brokolicový krém se zakysanou smetanou,
3) chicken mango,
4) panna cotta s malinovým přelivem.

Jako poslední soutěžící tohoto týdne se představí Nikola. Pracovala jako servírka, asistentka úvěrové společnosti. Nyní je jejím povoláním makléřka – zprostředkovatelka prodeje nemovitostí, a zároveň podniká – s přítelem mají obchod s cykloturistikou. Žije s přítelem skoro osm let. Do budoucna plánují rodinu. Ráda tráví čas s rodinou a ve společnosti přátel. Do pořadu jí přihlásil její přítel, protože má Prostřeno! rád a pravidelně ho společně sledují. Nejspíš si myslí, že umí dobře vařit a je dobrá kuchařka. Pokud by vyhrála, tak by si pořídili s přítelem druhé auto nebo by peníze použili na dovolenou někde u moře. Jak jí to u sporáku půjde a co se bude podávat?
1) Domácí paštika s pečivem,
2) dýňový krém,
3) pečená kachna, červené zelí a domácí bramborový knedlík,
4) mechový dort.

Sledujte Prostřeno! on-line v našem ARCHIVU a na prima+

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

UP-Spot Prima+ obsah (již nyní)

reklama

reklama